Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

concerta na bipoarku

Príspevok v téme: concerta na bipoarku
squash

na bipolarku som bral svinstva ako seroquel a zyprexu, tie zo mna bud spravili zombika co 16 hodin denne spi ale mi dali horzne neziaduce ucinky ako trpnutie tela a nocne mory. potom som zacal valpro chrono, antiepyleptikum a stybilizator nalady, bipolarka mi uplne ustupila ze som tomu nemohol uverit, nie som ani ospaly ani sa necitim ako zombie, ale stracam pocity, teraz vidim svet ako ostatny ludia a mam pozir ze je tak malo co svet ponuka, co si clovek moze uzit. pred tym som sice mal take vykyvy nalad ze ked som bol statny som bol blaznivy a ked som bol smutny som bol depkar, nebolo nic medzi tym, nikdy som nemal neutralnu naladu, teraz sa citim dobre, mam neutralnu naladu, ale viac ale uz sa neblaznim ako male decko a neskacem vzrusenim ked sa na nieco tesim, netesim sa a srdcie mi netlcie radostou nad malickostami, zivot je zrazu taky nudny, ma cenu zit taky zivot, naco fakt zijeme takyto zivot. skasal som brat antipsychotika ktore som vyssie spomenul, antyepileptikum respektive stabilizator nalady. rozmyslal som ci by mi mohla pomoct concerta, ked som bol dieta bol som "hyper" ale nikdy som na to nic nebral, mozno z toho sa mi vyvynula bipolarna porucha, ale uz nepatrim do skupiny do 18 a nie som si isty ci sa concerta moze predpisovat len detom na ADHD do 18? myslite si ze by mi to pohohlo: myslite si ze existuje sposob aby mi to doktor mohol prepisat?

teta dora

Nepredpisu ti ani Concertu, ani nijake ine psychostimulans. Urcite nie na BAP po 18 rokoch. Bud sa zmieris s tym, ze zivot nie je taky uzasny ako mania a budes stabilizovany na liekoch, alebo si vyberies dobrovolne manicke pocity a liecit sa nebudes. Za kazdu maniu vsak potom zaplatis depresiou.
Musis si vybrat, ale nikto nedokaze liecbou dosiahnut trvaly pocit uzasnej euforie. Liecba ma uplne iny ciel.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

concerta na bipoarku - Fórum - ZDRAVIE.sk