Hanbi sa za mna? :/

Príspevok v téme: Hanbi sa za mna? :/
enester

ahojte. mam priatela, pozname sa uz vyse roka, no dali sme sa dokopy asi pred dvoma mesiacmi. Viem ze ma velmi lubi a ja jeho tiez, no zda sa mi,ze sa zamna hanbi :/
Uz by som ho aj zoznamila s rodicmi, neformalne, proste iba tak, lebo sa ma stale pytaju, kedy ho budu moct spoznat lebo tiez im nieje dvakrat prijemne ked len oznamim ze k nemu idem prespat a oni ani nevedia kto to je a tak sa trochu opravnene boja. No ked som mu navrhla ze by som ich uz najradsej zoznamila aby prestali mat obavy, tak este nechce.
S jeho kamaratmi sa taktiez vobec nepoznam, vzdy sme von samy, nikdy ked ide von s nimi ma nevola (resp. ani som sa nikdy nepytala ci smiem s nimi, pride mi to blbe, cakala som ze sa niekedy opyta sam od seba ci nepojdem :/ )
No a v neposlednom rade ... nieze by mi nejak zalezalo na facebooku, nechodievam tam nejak casto, nikdy som na tom nebola nejak zavysla...no ked sme sa uz dali dokopy, cakala som, ze mi aspon posle ziadost o vztah. Keby som nemala podozrenia tak by mi to aj bolo jedno, ze mi neposlal tu blbu ziadost, ale raz som mu na nastenku napisala ze mi chyba a on to ani nelajkol, len mi napisal do chatu ze aj ja jemu a to bolo vsetko. Tak som sa o spytala narovinu, ci sa za to hanbi, tak nenapadne som sa ho opytala aj na ten vztah no k tomu sa nevyjadril a kedze mne prislo trapne pred nim pytat sa ho na taku blbost este raz, uz som to neriesila no.
Co robit ? Ako sa s nim porozpravat o tom? :/ som si ista ze ma lubi ale potom nechapem, preco toto.... aj domov k nemu ma vola len ked su jeho rodicia prec na chate a ani im o mne nic este nepovedal.:/

enester

Baby ale ja ho netlacim do toho. Len moji rodicia maju mensie obavy, kedze ho vobec nepoznaju, mam uz sice 18 ale stale byvam s nimi a zaujima ich kam a s kym chodim, pochopitelne, tak maju aj strach.Nehovorim ze teraz spravim nejaku oficialnu veceru alebo co preboha :D pisem ze nieco neformalne..proste ako poznaju moje kamaratky s ktorymi chodim von. Aspon aby mali istotu ze vsetko je ok :/
No a o facebooku soms a predsa vyjadrila ze by mi to bolo za inych okolnosti uplne jedno.Niesom jedna z tych co musia mat kazdy den aktualizovany status a 400 priatelov len preto lebo si myslia ze su koli tomu super. Ale on sa v tomto chova tak divne a preto ho upodozrievam uz asi koli kazdej hluposti. :/

Limberka7

.. a čo keď sa takto niekto správa po 3 rokoch vzťahu? :-/ okrem toho facebooku.. na to sa aj ty vykašli a na ostatné mu daj ešte čas. 2 mesiace sú krátka doba, netlač ho ešte do toho.. nemyslím si, že by sa za teba hanbil..

xyzz

Keby sa za teba hanbil, nedal by sa s tebou dokopy. Asi nie je taký, čo hneď každého privedie k rodičom. Ja by som to po dvoch mesiacoch nespravila ani ja. Kamaráti? Možno si myslí že by si sa blbo cítila? Spýtaj sa jeho... a facebook? to ťa vážne až tak trápi?