praca s VS a bez

Príspevok v téme: praca s VS a bez
growness

dnes som bola na urade prace doniest potvrdenie ohladom soc. a taky zaujimavy rad sme tam tvorili, slovo dalo slovo a poradie bolo nasledovne. za mnou dvaja ING, ja Bc., predomnou Bc, dalej Mgr., Ing, jeden bez vysokej, 2x Mgr., Bc.
boli to ziadatelia o pracu:)take zvlastne ked sa kazdy dnes hrabe na skolu.
ja som si spravila iba Bc. lebo ma to nebavilo ale hlavne lebo sme nic poriadne neucili. Do praxe proste nepouzitelne. robim teraz v tom obore a okrem dvoch novych odbornych slov v angline co som sa naucila a nahodou sa mi zisli nic nepotrebujem, vsetko je inak. mate pocit ze Vam VS nieco dala?(zo vseobecneho prehladu sa neuzivite)

sweater

ja nieviem, nikdy som nebol nejaky slabsi ziak, a teraz nestudujem ziadnu brutalitu ako si myslim ze je medicina alebo informa alebo neviem co, este par by som nasiel, ale proste aj ta moja sa mi zda dost hard... mozno to zalezi aj od skoly, aka je narocna, a ci mi nieco da neviem povedat, som myslim rovnako vekovo stary ako system :D

0mega

Vies co je na tomto VRCHOLNE MAXIMALNE NEFER ???

To, ze ludia, nasi rodicia a ich rodicia, si spravili VS, a tam sa sk.rvene nadreli..

A dnes si kazdy totalne vylmety magor spravi ING a MGR a potom ti starsi su vyradeni z trhu, lebo "vek"

A nech mi nikto popovie, ze nasi zamestnavatelia nie su AGISTI..

Sice ak ta stara skola ma uz nejaku prax a je naozaj snaziva, asi ma sancu.. no to je ale mizive percento, dovolim si tvrdit.

0vecka

jj na vyske nas naucili dost malo... je to skoda... by som povedal ze za 5 rokov nas naucili nieco co by sa dalo zhrnut do polroka... kebyze sa drtime fakt intenzivne...

Lucia22111

a práve preto mna na Vysoku skolu nikdy nikto nedostane!!!
práve som 3-cka na OA a mám toho dost... skoncím skolu a uz nikdy ziadne ucenie :))

system

dala mi hovno, sice som este nedokoncil Bc. a stale studujem ale som presvedceny ze viem prd. co sa da dokladne naucit za 1 semester ? nic ! mozno take kraviny ako rozmyslat, ako sa spravat vazne a somariny. ale co sa tika vedomosti biflovacky casom aj tak clovek zabudne... strasny system.