Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sebavedomie na bode nula

Príspevok v téme: sebavedomie na bode nula
Nezábudka1

Ahojte...totiž, trápi ma jedna vec - moje sebavedomie. Raz je hore, raz je dole. Som dosť náladový človek, prežívam aj depresívne dni. Asi tak pol na pol, jeden deň som veselá, na druhý deň úplne bez nálady... a súvisí to aj s mojím sebavedomím. Som mladá baba, navonok pôsobím na mnohé osoby až arogantne. No opak je pravdou... nie som silná osobnosť, veľmi málo si verím... Ale proste snažím sa nedávať to najavo. Navonok sa tvárim ako cieľavedomá, svojrázna osoba, spokojná so sebou... Lenže dosť často sa vo vnútri priam podceňujem, neverím si... Vraví sa, že každý človek má dve tváre - a u mňa je to až nadmieru pravdivý výrok. Čím ďalej, tým viac pochybujem aj o svojom výzore. Nemyslím si o sebe, že som škaredá, len som proste "iná ako ostatné" - a to myslím doslovne. Mám od prírody na Slovenku neobvyklé črty tváre, taktiež neobvyklé vlasy a aj postavu. V detstve som preto dosť trpela, nevedela som prijať to, ako vyzerám. Teraz o sebe pochybujem aj v tejto sfére... Ja viem, že sa vám to môže zdať ako banalita, no je to tak... Momentálne sa cítim tak, že už ďalej nedokážem hrať rolu ako doteraz... Akoby som už nemala dostatok síl... Moje sebavedomie je na bode nula...

abrhpositive

nasít svoju dušu a zvýši sa ti sebavedomie.ak niekto duchovne narastie psychika sa mu vylepší jeho sebavedomie o dost može stupnut.

Co rada robís to rozvýjaj čo najviac

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sebavedomie na bode nula - Fórum - ZDRAVIE.sk