Nazor zeny

0vecka

ja ani neviem kedy sa jedna o rande... mne skor islo o to ze ci si mozem byt isty ze nikoho nema :)

co sa tyka mna tak som ju nestretol nazivo a tych par mailov zase vela nepovie... ale potencionalne si myslim ze u mna by to mohlo byt velmi pozitivne

0vecka

ja viem ono je to este zlozitejsie... no dobre tak teda poviem ... este ani neviem kedy sa stretneme... dufam ze buduci vikend :)

dobra vila

Ovecka- ale to si polozil fest zlozitu otazku, vidis, kazda by sme to brali inak. Kazdopadne jedno mozes brat naisto, lahostajni si nie ste, sympatizujete si... Ber to ako priatelske prve stretnutie, kde sa to vykrystalizuje...to i tak nebude ako anonymny net, takze uvidite, ako vam pojde komunikacia, mozno sa stretnete potom zas a zas a to uz skor bude znacit rande...drzim palce, nech je tomu tak, hehe.
Vsetko vlastne zistit priamo tam, mozno bude taka odviazana, az budes prekvapeny. Ale bola by som zvedava, ako vam teda to prve live stretnutie dopadne, napises nam to?O:-)

0vecka

no ja som si vzdy myslel ze ked sa poznaju dvaja tak kratko a idu niekam tak je to rande... spoznal som ju na jednej stranke kde su ludia z celeho sveta a mozes si pisat v hocakom jazyku... nebolo to nic na sposobom pokecu...

ja sa v tom dost nevyznam sa mi aj stalo viackrat ze som holku stretol prvykrat v zivote cez inych znamych a som jej vravel ze ci si nepojde buduci vikend so mnou niekam sadnut ona ze hej a tam vysvitlo ze ma priatela :)

co sa tejto tyka tak som jej vystruhal zopar komplimentov a tak a zobrala ich vsetky v pohode :) ze je rada a ze kebyze jej to poviem osobne tak sa bude cervenat...

Lulu2011

dobra vila - no lebo poznam chlapov, ja by som sa veru netrieskala na stretko len tak, je jasne, ze by ma tam kazdy oblboval, (skusenosti z mládi) ale je mozne, ze to nebude brat ako rande a pride domov znechutena a mozno prave naopak, tiez neviem o com si pisali ak o domacich zvieratkach tak sanca na kamaratstvo tam je :D

dobra vila

lulu-preco ak nie je mimo? To kazda baba, ktora by bola v jej situaci (po tyzdnovej internetovej znamosti by bala stretnutie sa brat ako rande?)Ja si myslim, ze ak to berie ako rande, vtedy je mimo...ale upozornujem! Neviem ako diskutovali a ci padla o tom rec.

dobra vila

Ja by som to ako rande isto nebrala (ak o tom nepadla rec)...a hlavne, po tyzdni??? Ale kazdy to mozeme brat inak...ja by som po tyzdni bola uplne vysr*ta sa s niekym stretnut koho poznam cez net, mozno po par mesiacoch :D. Takze ja tvrdim, nie, neberie to ako rande...a neber to tak ani ty, s tym nepokasles, ak by si to bral opacne a ona nie, s tym uz pokaslat mozes.

Lulu2011

tak, ak nie je mimo, tak to bude brat ako rande :)

aha, ovecka chlap, dobre, ale preco nie radsej nick baránok :)