Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmením sa so škraty na krásku.. snáď

Príspevok v téme: Zmením sa so škraty na krásku.. snáď
Hemi

Ahojte . Myslím že názov témy hovorí za všetko.Pokúsim sa opísať môj momentálny výzor.. Mám 173cm,66 kg,hrozne blbú pleť,úplne krátke polámané nechty s ryhami,nosím strojček, okuliare,mám tmavo hendé nefarbené vlasy asi 15 cm nad zadok,sú dosť suché, končeki otras... Neskutočne sa za seba hambím , mám depky a zaháňam ich jedlom :( som zúfalá.. vlastne ani neivem čo chcem počuť od odstatných, asi som založila túto tému len aby som sa mohla niekde vyrozprávať.. Každopádne ďakujem :)

jankaaaaaaaaa

nemusis hned pouzivat sosovky ked nechces, ale podla mna dobre okuliare vedia byt velmi zaujimave a aj pre muzov. pripadaju im sexy

LETICIA

na kane riesenie je, tak ako pise jankaaaa, prikrasli sa, nechty si daj urobit, okuliare vymen za zśosovky, pripadne zmen strih vlasov, farbu o strojcek sa neboj, ten pojde dole, pekne sa oblec, daj si hore sebavedomie, tak ked sa pozries do zrkadla aby si sa pacila sama sebe a zacni cvicit a neprezieraj sa pre hluposti.

jankaaaaaaaaa

ked mas problem s akne, chod na vysetrenie k dobrej koznej lekarke. uzivaj ten zinok a vitaminy, a tea tree olej kupis v lekarni napr.
vela ludi odporuca aj cisty panensky kokosovy olej (predavaju ho napr. v dm drogerii) ze je super na plet, stahuje pory, hydratuje a je skvely aj na vlasy, dodava lesk atd.
aj tu na fore sa uz vela o tom pisalo

bibi123

Hemi, zacni uzivat zinok, na akne si daj tea tree, o 2 tyzdne mas krasnu plet, daj sa ostrihat, kup si od schwarzkopfu Gliss kur hair repair taky ruzovy, o tyzden mas pekne vlasy, zajdi si na gelove nechty a vacsina Tvojich problemov je vyriesena... Vahu nemas az taku zlu, ak mas tuk spravne rozlozeny, ale zacni sportovat, budes sa citit lepsie a nieco pospalujes a strojcek? Tiez som ho nosila do 18tky aj na dolnych zuboch a vies, aki chlapi sa o mna vtedy bili? Bohati, krasni, uspesni-takze strojcek nie je vobec prekazkou!!!:O)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmením sa so škraty na krásku.. snáď - Fórum - ZDRAVIE.sk