Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesti hlavy

Príspevok v téme: bolesti hlavy
ayE

Dobrý den chcem sa opýtat už asi 4 den sa ráno zobudím a mam mierne bolesti hlavy pri spánkoch aj na čele a normálne mi až trpne celá tvár teraz nedávno som bol na vyšetrení pri mojej doktorke skontrolovala mi oči , krv , moč a všetko čo sa toho týka všetky výsledky som mal vraj perfektné chcem sa spýtat či to može byt aj stresom a nervamy lebo mam také obdobie že sa bojím čo mi je...:(

ayE

Bolesť hlavy z napätia

Je to tupá, obojstranná bolesť, ktorá sa rozširuje po celej hlave ako helma a spôsobuje známy pocit hlavy „ako vo zveráku“. Na rozdiel od migrény sa bolesti pri pohybe zmierňujú. Niekedy pacient vníma maximum bôľu v oblasti spánkov alebo čela. Ak je postihnuté aj svalstvo krku a pliec, môže nepríjemný pocit vystreľovať zo záhlavia smerom do očí. Bolesť väčšej intenzity výnimočne sprevádza aj ľahká nevoľnosť či citlivosť na svetlo. Ako pomôže odborník Ak tento typ diagnostikuje, predpíše lieky proti bolesti a na uvoľnenie psychického a svalového napätia. Dôležitá je predovšetkým nefarmakologická forma liečby, najmä psychoterapia.

odpovedam

zajdi na neurologiu. Ak sa robia vysetrenia napr. krvi, nerobia sa predsa vsetky, iba niektore - povedzme krvny obraz, cholesterol, cukor alebo mineraly a podobne. Tvoja doktorka urobi len zakladne vysetrenie, nie hlbkove. Mal by si ist na neurologiu, tam ti pomozu najskor.

Jessi_1111

spravidla ti takmer nikto neodpise ... pisu len nejakym vybranym alebo co .. ja uz to to uz nechapem ... ano moze to by t aj nervami jasne a vsetkym tym stresom. to vies aj sám/a. cavte

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesti hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk