Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Postup pri líčení

Taylor Sell

1.Krém Nivea 2.Podkladový Make-Up 3.Kompletný Make-Up 4.Púder 5.Farba na líčka 6.Ceruzka na oči 7.Očné tiene 8.Riasenka 9.Zvýrazním si obočie ceruzkou 10.A ešte nanesiem tvárenku,preto nakoniec,lebo tn proces kým sa make-up vstrebe,ten proces trvá asi 5 minút!!!!A áno,postup máš dobrý!!!Odporúčam líčenie,ktoré som uviedla,takto ma líčia aj u kozmetičky...A aj u profesionálov ma tak líčili,takže OK!!!

veves

voda na osviezenie, uterak na osusenie, spirala na oci a na pery si zavolam chlapa nech ma trocha pokuse aby boli cervene

Berrynka9

Takže ja používam len kvalitný krém a púder, keďže mám peknú pleť =) nepotrebujem si na ňu kydať mejkap, korektor a ani farbu na líčka, vyzerám zdravo aj bez toho ;), kvalitnú špirálu a výraznejší lesk na pery, keďže ich mám krásne plné =) a to je všetko

LETICIA

abhrpus to ako vyzera nic len ta linka pod oko? ved to vyzera otras aspon ked nemas tie mihalnice. to uz radsej nedavaj nic,

LETICIA

ja si ocisitm a asi 10 minut pred malovanim si nakremujem tvar, korektor pod oci, make up, puder, lica, riasenka, horna linka, cierna ceruzka pod oko, nieco sa deje tak az vtedy tiene, alebo mam chut, inac tiene na bezne nosenie nenosim a najoblubenejsie mam ruzovo-cierne, pripadne ked je potebne este aj obocie a jemne ruzovy ruz na usta a pouzivaj kvalitne vyrobky, ja to uz mam za 10minut.

abrhplus

to je strašne vela čo všetko si dávaš na plet aj podkladový kríém aj korektor aj make up aj púder PREBOHA ja by som tak nevedela dýchat.A prečo tak vela si dávaš na plet čo si bledula?

JA vobec nič len obyčajný krém ale kvalitný výžživný a linku pod oko a niekedy špirála hore nič viac a ked sa dobre citim si orámujem pery a to je all.

Ja rada citim prírodné živly na svojej pleti nijaké blato na tvár nepotrebujem.Raz som is dala lebo všetky spolužiačky si dali na fotennie maturit cítila som sa otrasne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Postup pri líčení - Fórum - ZDRAVIE.sk