priatel sa nechce ženiť

Príspevok v téme: priatel sa nechce ženiť
Michala11111

ahojte, vec sa má tak že sme spolu 6 rokov z toho 4 roky spolu žijeme. Ja mám 25, on 30, čo si myslím je vhodný vek na svadbu a dieťa. Ja už túžim po dieťati a po svadbe on nechce o tom ani počuť. Je pravda že náš vzťah nikdy nebol ideálny, bolo tam vela rozchodov, nezhôd no napriek tomu sme ostali spolu a lúbime sa. No ja už neviem čo dalej cítim hroznú neistotu už nechcem strácať zbytočne čas premárniť dalšie roky s ním ked si nemáme založiť rodinu. Ešte kým som ako tak mladá mám šancu si nájsť niekoo iného kto sa bude chcieť ženiť a mať dieťa. Ked to spolu budeme ťahať ešte dalších 6 rokov potom si koho nájdem? Prosím o radu a bola by som rada keby sa vyjadria aj chlapi lebo nerozumiem tomu ked sme spolu 6 rokov spolu žijeme tak prečo nie svadba?

bingham

maoam preco ???...ked bude bohata...velmi rad sa ozenim hahaa :DD

jajka..ja viem ako to myslis...a hej je to pekne ked vidis stare pariky...ale myslim ze sa to da aj bez svadby...ale tak clovek nikdy nevie...mozno to raz pride :D

jajka001_

a vyraz si pakrat von s kamoskou, ved si slobodna - ked ma pocit ze ta ma istu, preco by o teba bojoval hm? muzi su taki, je to proste tak.

jajka001_

veru, keby nam mali muzi platit za pranie ich spinavych ponoziek, tak sa nedoplatia :) blba vychova, my davame vsetko a nedostavame nic...michala predpokladam ze sa o neho staras - sekni s tym. ziadne nakupy, varenie pranie upratovanie, nech sa stara sam.

Maoam

hej, su...je to obrovsky risk

ak clovek o sebe vie, ze do toho nechce ist tak je fajn, tak ako napriklad ty, ty sa fakt radsej nezen :-D

jajka001_

bingham ak by si tu tvoju naozaj lubil, preco by si si ju nevzal. ak ju nechces po case vymenit, ak ti vyhovuje jej povaha...ale ty si na pekne čajočky :) krasa mizne, charakter ostava. ja ked vidim take starucne pariky ako sa dokazu o seba vzajomne starat, je to asi to najkrajsie na svete, teda okrem deti :)

Maoam

no co, ja poznam par zien, ktore teraz splacaju dlhy svojich kedysi milovanych muzov, ktori nabrali hypoteky a kredity v manzelstve a zeny sproste rucili a teraz je muz za horami za dolami a ony pekne splacaju...dalsie poznam, co im muzi neplatia ziadne vyzivne na deti, ach nejako sa nam to tu zvrhlo :-)

Agnes999

No Matyo keby si si mal platit sluzku, kucharku a aspon 50% za opatrovatelku k detom tak ver tomu, ze ti na to ani 100% tvojho platu nestaci, ze na teba tvoja zena drie ako otrok ti nevadi, za to podla teba nema narok ani na cent