Bolestive preväzy na chirurgii-da sa tomu vyhnut?

Príspevok v téme: Bolestive preväzy na chirurgii-da sa tomu vyhnut?
andy332145

13 rocna dcera pred tyzdnom spadla na kamen, na predkoleni sa jej utvoril podkozný hematom, noha opuchala, netierali sme to liotonom a ladovali podla rád nasich super chirurgov,mimochodom na kazdej konntrole bol iny a ich nazory sa lisili, nakoniec jej musli ranu narezat ,brutalnym sposobom jej to bez umrtvenaia stlacali a cistili, zaviedli dren, uz pri prvom zakroku som sa pytale ci netreba ATB, lekar ze nie, ten dnesny jej prevaz a citenie rany a drenaz robil zas bez umrtvenia, gulal ocami ze jej ten prdchadzajuci nedal ATB, jeden tvrdi ze ma nohu zatazovat, druhy ze ma mat klud, mam ich plne zuby, to sa naozaj v 21.storoci neda urobit takyto drasticky zakrok menej bolestivo? ved je to dieta ,prosim ak poznate niekto dobreho a ochotneho chirurga v KE a okoli napiste, alebo kliniku kde s ludmi jednaju ako s ludmi

RNG

Vstrebavanie haematomov a rozpustanie zrazenin sa da znacne urychlit branim doplnkov fibrinolytickych enzymov, ako je nattokinaza, lubrokinaza, serrapeptaza a pomahaju aj rybacie oleje, seanol a rozne ine.
Davka nattokinazy je 3 x 2000 az 4000 FU a ani v ovela vacsich davkach nesposdobuje krvacanlivost a nema ziadne skodlive postranne ucinky
Na pripadne infekcie v rane je hromada prirodnych ucinnych antimikrobialnych doplnkov Su aj ine metody, pozri na hojivu zmes, co pouzivam ja,(cukor, kokosovy olej a GSE) najdes cez Google.sk zadanim rng, prirodna kozmetika
pripadne potlacenie infekcii pod kozou iontoforezou striebra najdes zadanim slov rng, zapal, hnisania a striebro.

jankaaaaaaaaa

pred navstevou chiirurga, treba dat dietatu nejake analgetika, popytate sa v lekarni. malo by to aspon o trochu zmiernit bolesti.
ale treba lekara poziadat o umrtvenie, len ono nie vzdy je to vhodne, ale myslim ze v takom pripade by nemal byt problem..