Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bledá stolica

Príspevok v téme: Bledá stolica
denda289

Dobrý deň, poprosila by som o radu. Už takmer týždeň mám tráviace problémy. V utorok ma veľmi bolela hlava, cítila som sa unavená, mala som teplotu 37,5°C a raz som vracala, bola aj hnačka. Na druhý deň som aj tak šla do školy. Teplota a únava prešla ale mala som stuhnutú šiju. Odvtedy nič. Až na kakanie...Tvrdá stolica sa strieda s riedkou, hovnienka sú niekedy tenké ale vždy sú dosť svetlé a plávajú na hladine. A dneska som sa skoro dos...čo to môže byť. Chcem ísť s tým ku doktorke ale tá robí skôr do obeda a babka to iba zľahčuje (bývam u nej) že vraj to nič nieje a aj tak nesmiem vymeškávať školu (no čo už, bývalá učiteľka :D) A okrem toho, cítim taký divný tlak v špičke nosa...

J111

Som rad, ze som ta pobavil:D Hovna plavaju, lebo na nich bolo zle a krivo pozrete:D Potrebuju lasku:DDD laskyplne pohlady:D
Aj ja sa dobre bavim:D

delphia

bavim sa poriadne :D

ak je z oci tak hovienko plave vo WC mise? :D to su mi novoty :D

a zuzqua, to, co popisujes nie je ziadny problem. ci klesa na dno, ci plave..to nicomu nenasvedcuje

zuzqua

už asi mesiac pozorujem nejake zmeny ohladom mojho travenia....mam obdobie ked je stolica uplne v poriadku,ale pride obdobie kedy pláva na hladine...a to ma dost trápi.viem ze by to tak nemalo byt,ale neviem co to sposobuje..stravujem sa ZDRAVO,citim sa dobre,nemam problémy s bolestami....proste absolutne nic...prosim poradte mi niekto ak uz ste zazili nieco podobne,budem velmi vdacna..dakujem.

abrhplus

málo železa????
urob si čaj žihlavový a jedz vela cesnaku ak má nejakú infekciu,hrianky s cesnakom a horucim čajom

starý ujo

Pozor!
Ak je popri tom aj tmavý moč, môže to byť hepatitída- žltačka! Určite treba ísť k lekárovi! Plávajúca stolica bude zrejme kvôli vyššiemu obsahu tukov v nej...

house

Moze to byt bakterialneho povodu.(salmonela,sigela), ale aj syndrom drazdiveho creva, vacsinou po nahlom vysadeni nejakych liekov (zavislost), bleda stolica signalizuje aj poruchu pecene, takze za lekarom

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bledá stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk