Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dat najavo kamaratke,že mi ide viac ako len o kamaratstvo???

Príspevok v téme: Ako dat najavo kamaratke,že mi ide viac ako len o kamaratstvo???
axolotl

No mám taky menší problém :)
Cca pred troma týždnami som sa začal stretavat s jednou slečnou,ktorú som už poznal nejaký ten čas.
Stretávame sa každý den...ciže bud niekam von alebo k nej len tak.Nikdy by som nepovedal,ze s nás sa stanú taký dobrý kamarati a kedže si vo vsetkom rozumieme a mame spolocny nazor na vsetko tak je ideálna:)
No moj problem je vsak v tom,ze ja už na nu myslím častejsie ako je normálne medzi kamaratmi.Mna nazýva kamaratom pred ostatnými,ale vidíme sa každý den a aj mi volá stale pred spanim.
Bola už na navsteve aj u mna no nedovažil som sa spravit nejaky ten krok vpred.Mne nejde o sex to je poprve a tak uzasnu holku som nestretol uz dost dlho.
Ja tam občas náznaky vidím no zas som už dlhsie bez vztahu a tak ja sa uz nechcem sklamat a kebyže sa jej poviem co citim tak sa bojim ,že kamaratstvo uz nebude take ake je.
Tak pytam sa ako tak nevedomky jej dat najavo,že ju chcem a mám ju rád viac ako kamosku.
Nemám 15 rokov,ale ozaj s takým až kamaratstvom som sa nestretol...dik za rady

axolotl

Ako ja viem,ze vyzeram ako pubertak...takto som nechcel teda az vyzerat . viem,ze mam unahlene zavery..to som cely ja:)
Vcera som jej to aj chcel jemne naznačit no nezavolala pred spanim tak snad dnes
Teda nie rovno,že milujem ta,ale trocha inak.
Ja viem,ze to vyzeralo ako žiarlivostna scena s telenovely,ale tiež som si potom uvedomil,ze to mohlo byt inak.

ta3DPDV

Axolotl,
ukludni sa, reagujes ako nejaky pubertiak, tak mas ju velmi rad, alebo to boli iba recicky?, predsa ak ju mas rad, nemozes to zabalit skor ako sa dozvies o co vlastne islo, to este vobec nemusi nic znamenat, vobec nic jej nehovor, cakala by som teraz od nej nejaku reakciu, vyckaj a uvidis, ja si myslim, ze chce Teba, neviem, co tam robil on, s velkou pravdepodobnostou onm palcea je v tom nevinne, ona chce proste Teba, tak nehadz hned flintu do zita, drzi

Deria

skor by mi bolo divne, keby tam zostal aj nadalej, aby mohol zistit dovod tvojej navstevy, pretoze by zrejme ziarlil (tak, ako ty teraz!) a co ak odisiel, aby vas nevyrusoval, to ta nenapadlo?

axolotl

no neviem na co tam bol...a neprichitil pri nicom...len vyzerali dajak vyhukane .... a chlapec hned utekal jak som dosiel.

Deria

axolotl, pomaly, pomaly, najprv sa trosku schlad, neries to hned tak impulzivne! To, ze bol u nej nejaky chlapek este neznamena, ze ho sama pozvala alebo ze sa jej paci. Ved ani nevies, preco tam bol, alebo? Co si ich videl v nejakej intimnej situacii?

axolotl

No kolo obeda som k nej zavital na navstevu a jak som vosiel tak tam mala nejakeho sracka ...ako hned ma napadli nejake moznosti,ale vraj len spoluziak....takže ja uz fak vidim v kazdom soka aj ked s nou nic este nemam....a tak dnes sa chystam jej to povedat,lebo nemám chut sa trapit

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dat najavo kamaratke,že mi ide viac ako len o kamaratstvo??? - Fórum - ZDRAVIE.sk