Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opitá 1x

nnn

ahoj ak piješ vínko tak si daj pozor že aké a kde a v akom podniku. :) pretože ja som vždy dostala chuť na vínko tak som si zašla na jedno vínko s kamoškou sadnúť a v tom podniku mali také hnusné uplne podradné víno (ja neveim rozoznať že ktoré je kvalitné a ktoré nie) a po jednom pohariku mi bolo tak zle... že som ledva dýchala.. odvtedy chodím len do jedného podniku na vínko kde viem že majú kvalitné a môžem vypiť aj tri poháre a nič mi nie je :)

bingham

no ja neviem...ale jest by sa malo pred tym a nie potom....aby si negrcala...to budes mat potom tazke vstavanie...a neviem kto to kedy videl...roztrieskat sa v nedelu vecer :D....

werčaaa

vážne vám dakujem baby :) už mi je dá sa povedať že dobre, ale riadne som sa zlakla, lebo ma normálne naplo :D a to som si chcela urobiť taký "pohoodvý" večer že pri telke si dám vínko :) lem akosi nevydalo :D síce už mám 18, ale rodičia by ma asi zabili, že som sa opila :D

bibi123

najedz sa a chod spat... nech je to pre Teba mementom do buducnosti, ze pit sa nema, da sa zabavit aj bez alkoholu...

werčaaa

ja viem že nie je vela, vždy ked pijem ta max 0,5l vína a ked som sedela a pila nič mi nebolo a zrazu ked som sa postavila celý svet sa tocil, ale už mi je lepšie tak sa budem este prechadzat skusim nieco zjest, dakujem vam za rady, toto sa mi este nestalo naozaj..

jankaaaaaaaaa

chcela som napisat, ze 4dcl vina nieje vela, takze vracat nebudes isto.. a hej spravi si nieco na jedenie, nieco mastne najlepsie.

jankaaaaaaaaa

4dcl vina nieje vela.. takze pi mineralku,a lebo si sprav caj, a pi vela vela vela. nechod spat, kym nebudes uplne unavena a kym ti nebude lepsie. lebo keby si teraz zaspala, este pripita, tak rano by ti bolo este ovela horsie.. takze skus nieco robit..
zajtra ta asi bude dost boliet hlava, tak si pozhanaj nejake tabletky na bolest hlavy

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opitá 1x - Fórum - ZDRAVIE.sk