Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Medicína - Brno

Príspevok v téme: Medicína - Brno
Memories

Ahojte,neviete mi povedať, či sa menia otazky do brna na medicínu?Našiel som na webe jednu knihu,kde su testovacie otazky,tak do sto stran mala,a bola v nej fyzika,chemia a biologia. Viete mi povedať, čo to všetko obnáša a kdesa dá najlahsie dostat na medicínu?Viem,že aj 1.LF je,ale tie otazky neviem zohnat.

vikkkis

aaa otazka kde je sa najlahsie dostat...?
skorej by som sa zamerala na kvalitu a meno skoly...
a si si vedomy ze dostat sa na medicinu je to posledne LAHKE co ta na tej skole caka ?!?!?!?

vikkkis

neviem ci na 1.LF su vobec otazky.
v prahe su 3 fakulty ale neviem ci prave tam je najlahsie sa dostat...
do brna sa otazky samozrejme menia :D ale princip je rovnaky! to si asi myslel vsak? :D
ak mas tie skripta na prijimacky a prejdes si tie priklady, myslim ze pochopis co povazuju za dolezite, v chemii je proste nejaky bazal ktory sa uci na gymnaziu a to chcu. na co narazis a zistis ze sa neucite to si dohladaj na nete alebo v kniznici,
fyzika- fyzikalne zakony sa nemenia ;) tam tiez ked pochopis priklady a zapamatas si zakony dajake tak to je schodne,
a biologia... no pre mna to bol asi najvacsi horor, lebo tam je v tych testovych otazach malo prikadov a proste biologia je bezodna truhlica vsemoznych alternativ otazok takze tam sa proste treba systeaticky ucit cely gympel alebo vsadit na nahodu a intuiciu co by som ale asi moc neradila. konkurencia je velka, hoci beru dost ludi... jo a my slovaci mame zvlast probĺem v tej bioogii a to ceske nazvy :-/
ale ak sa budes poctivo pripravovat myslim ze dostat sa nebude problem :) vela stastia!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.