za 2 tyždne schudnut aspon 3-4 cm zo zadku

iphone000

Viete [url=www.apple2010.com iphone4S[/b][/url] je tiež podpora GSM a CDMA, ak máte cestovať do zahraničia, myslím, že ak je ministerstvo k vám, aby pohodlie mobilných telefónov,teraz už viem, dobrý [url=www.apple2010.com unlocked iphone4S[/b][/url] obchodná platforma sa môžete ísť pozrieť.
[url=www.apple2010.com]

haluška14

no to mas pravdu na každom to vyzera inak asi trošku zaleži to od typu postavy :) neska sa celkom ešte držim čo sa tyka jedalnička :D tak dufam že to nepokazim :D bože tych vyžiel ale poznam z niektorych mi je zle ale rozhodne chcem aj dat dole pre dobry pocit tie 4 kila najlepšie 5 to je moj ciel :) a berme to z lepšej strany stale je dole lepšie davat 5 kil ako 15 alebo 30 :D

Sunshine_0

No možno na vás to stehno bude vyzerať chudo ale ked mi babka vravela že na MOJU postavu sú velké tak neviem :D ona nevravela že som tučná ale že len tie stehná mám trochu silnejšie :D a baby neviem či vy v okolí máte vyžly, ale ja ich mám v okolí dosť a potom to človeku nepadne dobre ked sa na ne pozrie :D

haluška14

no ja meram 171 a teraz mam stehno asi 54 cca ked mam dobry den :D ale chcem mat 51 pretože teraz my na vnutornej strane stehien proste nie su pekne :( kvoli tomu sa nemestim do šiat a samozrejme zadok tiež ... dufam že zajtra sa mi podari lepši jedalniček ako dnes :) držim palce babule ;)

Heatherka

51 cm, 51 cm .... ja nerozumiem ako 51 cm moze vyzerat na kazdej babe inak. na kazdej to vyzera chudo ! halooo :) ako chapem, ze napriklad niekto ma 60 kil pri vyske 180 a je chudulinky a niekto pri vyske 150 a je tucny .... ale 51 cm je staleeeeeeeeeeeee, ze malo :) ja mam ovela viac. ked dosiahnem stehno 55 cm pri svojej vyske (158) tak budem stastna ako blcha:)

Sunshine_0

a ty kolko meriaš ked chceš mať také stehno?? lebo 51 cm stehno vyzerá inak na každej babe :D a moje sú ešte take divné že mám aj dosť vnútorné stehná a zišlo by sa spevniť :D

Sunshine_0

Haluška: no meriam 165 cm aspon podla posledných meraní :D
a nevravím že to je tučné stehno ale ja som asi divná lebo mám štihly vrch a tie nohy :( ked vidím niektoré baby aké su vyžly tak si pripadám fakt ako tučibomba :D

haluška14

sunshine a kolko meráš ? :) pretože mat stehno 51 je moj sen :) ja si osobne myslim že si akurat :) ja viem že bude ale nechcem aby bol :( dneska som sa velmi snažila ale zajtra to musi byt lepšie !!

r: žemla praženica
d: jablko banan
o:cestoviny so štavou
ol: cerealna tyčinka
v: do 16:30 celozrne pečivo a racio chlebičky 25 gramove a potom som bola na treningu a vypila som aspon tie 2 litre a potom furt behala na wc :) zajtra to msui byt lepšie mam už iba 11 dni

Sunshine_0

a ako sa dá schudnúť zo stehien?? tak mám postupovať ako ste písali??
ja som divná mám miery:
prsia:83
brucho:64cm
zadok: 90-91
stehná 51-53 podla ročného obdobia :D :D
tie stehná sú fakt problém podla mna sú veliké na postavu a povedala mi to aj starká že mám na svoju postavu silné stehná :D
a tie moje LÝTKA, tie mám AŽ 38 cm!!!

Annika1987

Za 2 tyzdne 3-4 cm zo zadku, to je odhadom tak 3-4 kila dole, a to ide za tak kratky cas iba prisnou dietou, ako ti tu uz pisali.
Dopoludnia jedz iba ovocie, ale neprejedaj sa ho. Na obed varene kuracie maso so zeleninou, na olovrant zeleninu, na veceru tvaroh a zelenina. Malo by to zafungovat.
A potom tej jojo efekt, juj to bude! :)))