za 2 tyždne schudnut aspon 3-4 cm zo zadku

Maoam

zacni hned po zobudeni, kazdu hodinu pohar voda uzasne pomaha, jasne 2,5 litra bude stacit, nemusis az 3

a skus zeleninove vyvary, hovädzi vyvar, proste vsetko taketo nizkokaloricke, vyhybaj sa sacharidom, zvys prijem bielkovin, napr. na ranajky prazenica to uzasne zasyti a vobec z toho nepriberies ;-)

haluška14

dakujem za rady :) takže s tym pitim budu stačit 3 litre za den ? čo je u mna naozaj vela pretože nie som naučena vela pit :/ niekedy dam do seba ledva liter :/

Maoam

jasne, rano pecivo mozes, ale zvol radsej celozrnnu buchtu, zasyti ta na ovela dlhsie ako biele pecivo

co sa cvicenia tyka, skus nieco aerobne, beh, bicykel...ale dva tyzden su prilis malo na to aby si videla cvicenim vysledky,

stravou to pojde najlepsie, 3-4kg su realne, z toho polovica bude voda, ale tak ide o jeden den kvoli svadbe ;-)) tak musis byt na seba tvrda a ano 1 jablko doobeda kludne mozes! a veela pi, to strasne pomaha

haluška14

po 17 myslim že to nebude tažke pretože ja už dva mesiace som sa naučila večer nejest :) a chcela som sa spytat tak aspon jedno jablko za den možem alebo kusok bieleho pečiva na ranajky ? a nejake cviky ? :)

Maoam

za 2 tyzdne najskor stravou, ziadne sladkosti, ziadne kolace, biele pecivo, proste len surova zelenina, salaty, dusena zelenina, varene zemiaky, chude mäso, kuracina, nic vyprazane, cottage, tvaroh, vela polievok, vyvary, zeleninova polievka a po 17h NIC nejest, vela pit, voda, mineralka, nesladene caje a mas to dole