Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vačky pod očami

Príspevok v téme: Vačky pod očami
Vačok

Už niekoľko rokov pozorujem vačky pod očami. Sú to také opuchy, vyzerá to dosť nepekne. Dočítala som sa, že problém je v obličkách, absolvovala som preto dôkladné urologické vyšetrenie, ale všetko je v poriadku. Nemám ani žiadne urologické problémy, ani som nikdy nemala. Dajú sa tie vačky nejako odstrániť? Vedel by mi niekto z vás poradiť? Ďakujem.

danielaaa

ja som citala, ze problem s lymfatickym systemom ak su vacky pod ocami a ze treba spat, teraz neviem ci s podlozenym vankusom pod hlavou alebo bez.....:/

Vačok

Ďakujem, vyskúšam to. Ale s tou genetikou neviem, lebo to nemá vôbec nikto v rodine iba ja. Asi som nejaký mutant :). Počula som, že sa to tuším dá aj operovať - nejako chirurgicky tie vačky odstránia, ale bojím sa, že je to nebezpečné. Je to niečo také ako keď odstránia potné žľazy, tie tiež majú dôležitú funkciu.

abrhplus

viem asi ta nepovzbudím ale to je geneticky dané,ale čo možeš urobit, je že ráno si vyberieš z mrazničky dve čajové lyžičky ktoré už predošlú noc si vložila a dáš si ráno na 5 min na oči vypuklým smerom na oči.A potom svetlejší korektor tekutý pod oči aby si to zamaskovala.hm?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vačky pod očami - Fórum - ZDRAVIE.sk