Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tanec

Príspevok v téme: tanec
taneeec

ahojte...chem sa opytat...mam 23 rokov....mojim snom je tancovanie a v poslednu dobu nad nicim inym nerozmyslam....tancu som sa nikdy nevenovala, ale nie som uplne drevo,... no ked si pozeram nejake videa na nete, mam pocit, ze nieco take v zivote nedokazem...preto sa chcem opytat, ci sa da naucit tancovat, aj ked clovek nie je az tak pohybovo nadany, alebo mam radej kaslat na to...dakujem za odpovede

Michal_PU

V pohode môžeš navštevovať kurzy tanca... Ja som začal so spoločenským tancom keď som mal cca 21 rokov. Tiež som si o sebe myslel, že som veľké drevo, ale v pohode sa do toho dostaneš... Dohodol som sa, že sa prídem pozrieť na jednu lekciu ako to prebieha a potom som začal.
Nie som profesionál a ani neplánujem byť. Skôr ma to zaujíma len z pohľadu pekného pohybu, relaxu a sociálneho života :))
Väčšina ľudí má na začiatku problém počuť rytmus. Ale pravidelným počúvaním hudby sa to každý rýchlo naučí. Ak ťa trápi kondička, v pohode si môžeš odpočinúť.
Pokiaľ viem, tak v každej (alebo vo väčšine) tanečnej škole sa začína odspodu ak nemáš skúsenosti a po niekoľkých odstupňovaných kurzoch môžeš ísť do ich tanečného klubu. Tam sa tancuje častejšie, serióznejšie a potom šup na súťaže neregistrovaných párov :)
Pozri si najbližšie kurzy alebo ešte lepšie tanečné školy a zisti, kedy majú kurzy. Kurzy pre dospelých sú väčšinou podvečer alebo večer, mládež poobede.
Samozrejme držím Ti palce, tanečné lekcie sú veľmi návykové :))

vikkkis

a myslis spolocenske tance ci moderne nejake disko ci ako sa tomu hovori?
ja som vzdy chcela tancovat a minuly rok som konecne zacala chodit na spolocenske (mam 22) a strasne ma to chytilo, teraz chodim zase a nemozem sa cely tyzden dockat dalsej hodiny a tancujem si po izbe, na chodniku, vsade :D
ja som to mala trosku jednoduchsie ze som vo vacsom meste kde kurzy zacinaju priebezne pocas celeho roka, a aj myslim ze mam pohyb celkom v krvi, ocino ma vzdy na zabavach dedinskych vykrutil :)
ale za pokus to isto stoji. najdi partnera a hor sa do toho. ak si nie si ista ci by si to zvladla, skus si na youtube pozriet najake videa zo zakladnych krokov, da sa celkom dobre najst :) vyskusaj ako sa citis pri tanci a ak sa ti to zapaci nevahaj! :)

taneeec

nie, profesionalne nechcem tancovat....skor by som chcela chodit na nejaky kruzok, tancovat s inymi ludmi, ucit sa.....doma tancujem skoro kazdy den...no chcela by som trosku viac ako len poskakovat v izbe :)

jajka001_

ale ved tancovat môže pre radosť. nie profesionalne.
napriklad take brusne tance. bola som na jednom predstaveni amaterov, bolo to mile, kolko tam bolo tanecnych polien ale bavilo ich to a to je to podstatne.

ta3

Taneeec
ak pomyslas na profesionalne tancovanie a hovoris, ze nie si bohvieako pohybovo nadana, potom na to radsej zabudni, ale tancu sa mozes venovat sukromne, tancuj doma, ja som zvykla tancovat po kuchyni pri vareni, dokonca pri zehleni a na diskotekach

taneeec

veru by som isla do toho....ved za vyskusanie nic nedam....no natrafila som na problem....som z mesta, kde ziadne kurzy nie su.....ani v okoli nie....a ak aj su....vsetky sa zacali uz v septembri....cize teraz mi neostava nic ine, iba si pockat do buduceho roka....

POPI

Podľa mňa by si to mala skúsiť- ak by ťa to veľmi nebavilo kľudne by si mohla stým prestať. Ale ja si myslim že choď do toho

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tanec - Fórum - ZDRAVIE.sk