Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

2hý krát Roaccutane

bibba

presne! ja ked mam akoze "dietu" tak plet mam uplne super. ale ja nedrzim liniovu dietu, ale pletovu :D chapes, nie? ;))

jankaaaaaaaaa

bibba: skusala si nejaky detox?
ja som tiez nikdy nemala silne akne , len necistu plet a sem tam male vyrazky.. a ked som mala nejake problemy, tak som dva tyzdne nejedla nic, len jedno male jedlo za den, nic viac. a plet som vtedy mala uplne super cistu

bibba

bingham. ja viem. ale niekedy mam plet super. a niekedy mam trosku vyrazky... ale suhlasim, nepotrebujem to urcite....

peter25

Pockajte si na seminare menom ´´Selen, zinok, lipaza´´ a ´´ako mladi cakaju zazrak za jeden den´´ :) Ja som roky bojoval, menil stravu, chodil na desiatky kur cistiacich, kazdy mal zazrakov plne vrece a pomohol az Roaccutane. Je to sice chemia, a urcite mozem potvrdit, ze mi byvalo riadne zle a psychicke stavy neodporucam zazit, ale pomohlo, testy mam ciste, dolozene od viacerych lekarov, ktori ani nevedeli, ze som Roa bral, a je to ok. Lipaze zdar

Noro 29

Vedlajsie ucinky ako suche pery a pokozka som pri druhom kole uz nemal natolko vyrazne, ako prvykrat...odvtedy preslo cca5 rokov, co som to bral a ani jedna vyrazka doposial. Akurat tie zmeny nalad boli u mna dost vyrazne, ale kedze som vedel, cim to je, dalo sa to aj ovladat. Nelutujem, ze som to bral, po tych bolestivych vredoch uz niet ani stopy.

bingham

hnedoocko...zatial mi este oci celkom dobre sluzia... :D a nemyslim ze by si potrebovala roaccutane... :)

rng...je vela ludi...ktorym to pomohlo...a nemali ziadne vedlajsie ucinky...a ked clovek trpi takym akne...ze nechce uz ani zit...myslim...ze vedlajsie ucinky su to posledne co ho zaujima...(ak sa mu vobec niake prejavia)

a este jedna vec...osobne som mal tu moznost sledovat cloveka...co mal velmi...ale fakt velmi zle akne...a musim povedat ze po liecbe mal pomaly lepsiu plet ako male decko.... :)

skraska...no to urcite nema...a navyse si treba davat pozor...lebo sa mozes predavkovat...a to by si urcite nechcela :))

skraska

mna by skor zaujimalo ci ma roaccutane rovnaky ucinok ako keby som si kupila vitamin A a uzivala ho vo vyssich davkach (do 10mg denne).

RNG

Nuz , by the way, aj potraty su medzi skodlivymi ucinkami tejto chemikalie, ktoru samozrejme zatvrdilo nazyvaju forma vitaminu A, hoci vitamin je definovany ako nieco, co telo potrebuje pre zivot a toto je synteticka patentovana chemikalia, ktora v prirode nikdy neexistovala pred tym, ako ju objavili a patentovali, takze nemoze byt nieco, co telo potrebuje, tj vitamin. To je bohapusta loz od farmaceutov, ktoru sa snazia natiahnut aj na prirodny neskodny vitamin A, kde jedine skodlive ucinky boli pozorovane na polarnych badateloch, ktory jedli pecen ladovych medvedov a tak dostavali davku 30 milion IU v kazdom kile medvedej pecene(ladovi medvedi)
www.accutanebirthdefects.com

bibba

jj. mas pravdu. pocula som nato aj velke chvaly, ale aj dost zle veci :-//
ja by som to asi nebrala tiez. ale vsetci lieky skodia na pecen predsa...
a viem, ze vtedy zena nemoze otehotniet, ked bere R. asi to je silna supa ten liek. ale ako hovoris, hej, pre niekoho posledna moznost. a potom su stastni...
a nacom viac zalezi? na si myslim, ze na stasti...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

2hý krát Roaccutane - Fórum - ZDRAVIE.sk