2hý krát Roaccutane

jankaaaaaaaaa

ta liecba je urcena len na tazke formy akne-ako napr. vredy atd. prave preto ze je to velmi silny liek. niekomu sa akne vrati aj po druhom uzivani, je to velmi individualne
tabletka po nesposobuje ziadny potrat, len tak btw.
roaccutane su take silne lieky, ze zena nemoze v ziadnom pripade pocas uzivania a aj niekolko mesiacov potom otehotniet, pretoze plod by bol trvalo poskodeny. skus si najst na nete nasledky uzivania roaccutane. velmi zatazuje pecen a cele telo.. v niektorych statch je zakazany a jestvuje neviem kolko sudnych sporov, kde ludia zaluju vyrobcov tohto lieku, za trvale poskodenie zdravia...
ale je pravda ze pre niektorych ludi to je posledna moznost

bibba

este jedna otazka. je Roaccutan vhodny len pre ludi s tazkym akne? ja mam take slabe az stredne by som povedala.
snazim sa davat si pozor nato co jem, a vtom mi to pomaha najviac. sladke je pre mna tabu -to len obcas. ale ja mam velmi rada stiplave. a z toho je (vraj) tiez akne. okrem toho ja mam celkom rada jedlo, proste nasrata som, ked sa musim takto obmedzovat. aj ovocia by som viac jedla, ale som alergicka na: jablka, hrusky, nektarinky, broskyne... vsetko co by som akurat tak rada jedla... au, akurat som si tak kusla do jazyka :DDD

Prosim o nazor. mam sa dat na roacutan aj ja? aj ked to nemam take zle?
snazim sa vypit denne 2L vody alebo bylinkoveho caju a pouzivam biolampu a obmedzujem sa (VELMI) v jedle....

ale vsade pisete ake to je hrozne. ten roacutan. ale skuste sa zamysliet na sebou? ine lieky nie su "hrozne"? napriklad obycajna "tabletka po"... ked ma silu zabit plod, aka potom je? no hrozna podla mna! a je este milion inych liekov, ktore su nebezpecne. tak co je vlastne natom Roaccutane take odlisne? hmm? nechcem ho akoze, len toto ma zaujima.

bibba

a po tom DRUHOM RAZI budete mat tvar ako babenko navzdy? co si myslite? ja sa len pytam... zaujima to. a preco vsetci hovoria, ze to je najväcsie svinsto ake moze byt a ze hrozne nici telo. nici ho viac ako antibiotika alebo narkotika? toto by ma fakt zaujimalo...

Noro 29

Je to pravda, zabral aj mne az druhykrat, samozrejme, vedlajsie ucinky opat tie iste, ale zdalo sa mi, ze nie az tak vyrazne ako prvy raz. Smelo do toho, vysledok naozaj stoji za to.