Strateny pripad

Príspevok v téme: Strateny pripad
ZuzanaaaXXX

Takze ako tu citam ake mate problemy,tak vy asi ste este poriadne problem nezazili,co mam povedat ja?Tak vam to poviem ako snazim sa na to zabudnut musim urobit hrubu ciaru za tym,ale je to tazke ked vam vlastna rodina nepomaha.Tak nechcem sa uz v tom sprtat niako ale mavala som sex za peniaze:(bolo to dlshiu dobu,mala som dost partnerou a bola som aj na lieceni takze hiv nemam,vie to jeden moj znamy je odomna kusok starsi no hovori mi ze to taka tragedia az nieje ano mozno by nebola kebyze moja mama o tom nevie a ani jej priatel ktori mi potom povie ze som kurva:(tak ma to boli preto sa strasne bojim ze sa nevydam napr.lebo kto by chcel taku zenu???no narovinu si povedzme?co vy by ste robili na mojom mieste?prosim len baby ziadny uchylny chalani co nemaju na viac len dat 100e za sex s mladym dievcatom fakt ste RETARDOVANY!

3nttt

zuzanaaaxxx----povedzte ake este horsie veci sa deju??
ze nemyslis tuto otazku vazne? ty si myslis ze najhorsie na celom svete je ze si robila dobrovolne slapajznu? evidentne si okrem toho nic ine nezazila. ak je vobec pravda to co pises.

sad24

Neviem ci som ti uz odposoval tu, alebo to bolo v inej teme... kazdopadne bud si ista, ze su ovela zavaznejsie problemy, ako je ten tvoj. Ty si mlada baba, to co si urobila je minulost, nikto o tom nemusi vediet (aj ked nieco taketo tajit pri vaznom vztahu by som neodporucal), mas zivot pred sebov. Casom sa s tym vyrovnas a bude to ok.

YaYo10

Ani nwm ake rady ci prispevky od nas ocakavas .. lutost teda necakaj ved si mozes zato sama ked mas teraz take velke mindraky z toho ze si bola prostitutka. A mozno ani nemas a ide len o to ze sa to dostalo na povrch u tvojich znamych a teraz ti vadi ako k tebe pristupuju ? Tak s tym si mala pocitat ..

angela85

zuzana, netvar sa ze si nevedela co robis, chcela si mat prachy a takto si si to zarobila a tebe to proste vyhovovalo. no si si teraz uvedomila ze to za to nestoji. fajn, neobracaj sa, minulost nezmenis, ale nelutuj sa a neobvinuj za to ostatnych. ked uz raz by si mala mat muza tak by o tom mal vediet, ale to budes musiet najst fakt veeeeeeeelmi chapaveho. pre mna je to co si robila strasne nemoralne a prilis pohodlne, ale je na tebe ako budes pokracovat v tvojom zivote

jajka001_

co? ze ti mama nepovedala ze sa to nema? ale ved to by malo byt jasne kazdej babe. potom jedine ze cela vychova je zla. ze to robi aj tvoja mama, napriklad. ze nemas ziadnu vychovu, ziadny vzor. ze si z rozvratenej rodiny. je to tak? a nechodila si do skoly? nemali ste tv, necitala si knihy? kym ti niekto nepovie ze nemas zabit, zabijes? to su take samozrejme veci, ze o nich ani hovorit netreba
vyrastala si v romskej komunite? neber to ako rasisticku otazku, len ma to zaujima

ZuzanaaaXXX

Fu nechapem ako keby to bola najhorsia vec na svete stalo sa a?treba ist dalej ano mozu za to moji rodicia kdo iny??,

jajka001_

nie, prepac. myslim ze ja by som ti nedokazala dostatocne pomoct, to je dlhodoba zalezitost. skus toho psychologa.

picovinajeto

jajka....velmi by som si s tebou pokecala nazivo...cez skype...myslim to vazne...si velmi dobry clovek,ktory tu na fote dava rozumne rady,,,,prosim napis mi tvoju skype adresu alebo FC_dakujem