Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake su ceny HAK Minerva?

jankaaaaaaaaa

ano vrati. a to necakaj ze ti zrazu nebudu rast chlpy , oni by sa mali len jemne oslabit, ale aj to nieje zarucene

Hana44

tak aj priatel by sa hak potesil lebo by sa vyhol kondomom ktore tak "miluje" :D

chcem hlavne vyriesit problem s ochlpenim a s menstr.problemami a to si mylsim ze mi minerva ponukne, len ma trapi ta vaha ako vsetky zeny.. ale asi nemozem mat vsetko naraz ...

ak by som po roku minervu vysadila(citala som ze sa nemoze dlhsie uzivat) tak sa mi vrati ochlpenie akne a podobne?

jankaaaaaaaaa

ochrana je rovnaka, ako aj rizika... je na teba ci vobec chces hak uzivat, nie kazdej zene pomoze na bolesti hak. mala by si jej povedat, ze chces hak, ktora nezadrziava vodu. alebo ze chces nieco slabsie ako je minerva.. ale ide o to ze prave lekar musi urict vhodnu liecbu pre teba, vzhladom na tvoj zdrav. stav, typ postavy, poziadaviek na hak atd

Hana44

z hladiska ochrany je asi jedno ktora z tychto? :)

no a minervu mi zrejem chcela odporucit aj kvoli vyrieseniu problemu ochlpenia.. neviem som zmatena lebo mam pocit ze lekari perdpisuju hlavne tu hak za ktorej reklamu su plateni :/ mozem si u svojej gyn. vyziadat inu znacku ako tu co mi ponuka? alebo sa s nou mam o tom porozpravat ..?

jankaaaaaaaaa

na bolestivu menstruaciu je vhodnejsia yadine. nezadrzuje v tele vodu, takze je vhodna aj pre zeny s nadvahou. je novsia a setrnejsia ako minerva..
ja som brala diane 35(minerva je to iste) a mala som kazdy mesiac bolestivu a silnu menstruaciu. pricom ked som ziadnu hak neuzivala bolesti som skoro nikdy nemala ani silnu menstruaciu..

Hana44

ja mam problem ten, ze mam vlemi silnu a bolestivu menstruaciu a prave kvoli tomu mi chce dat tabletky.

ako mam nejake to kilo navyse ale nei som vyslovene tucna. v jednom fore mi odfporucili meisto minervy Yadine.. s tymto mate ake skusenosti?

tpch

Hana-a kvoli comu mas problemy s cyklom? Mas vobec zistenu nejaku poruchu, urobeny hormonalny profil, urcenu diagnozu? Alebo si sa len stazovala na nepravidelnost a lekar ti hned supol antikoncepciu? To robia mnohi gynekologovia velmi radi, ale upozornujem, ze HAK problem nevyriesi, iba zamaskuje! Cyklus, ktory ti nabehne, bude len "akoze", riadeny syntetickymi hormonmi, ale nevyriesi sa pricina, kvoli ktorej mas nepravidelnost. Ked Hak vysadis, vsetko bude po starom.
Pre silnejsie zeny-minerva velmi zadrzuje vodu a u hormonsenzitivnych zien sposobuje opuchy noh, bolesti prsnikov...

Hana44

mimochodom neviem preco sa tu stale bavi kazdy len o akne a tomto.. keby to mam brat pre akne ani to neberiem elbo to by bola blbost s tym zacat.. j amam zdravotne problemy s menstruaciou preto ju mam brat takprosim zamerajte svoje rady tymto smerom :) vdaka

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ake su ceny HAK Minerva? - Fórum - ZDRAVIE.sk