Pes - hnačky

Príspevok v téme: Pes - hnačky
zorka...

prosim, pradte mi. mam doma šteniatko jazvečika, resp.sučku.,mesačnu. dnes sa vonku vykakala a zbadala som v truse hlisty. mam ju odviezť k veterinarovi, alebo to prejde ? ci mám zmeniť jej stravu ?.. vacsinou papa granule, ale aj zvsky z obedu a tak, kedze zubky ma dobré.
dakujem za každú odpoveď ;-)

ta3

aj ja mam prave steniatko maleho bradacika, ale ho pravidelne odcervujem kazde dva tyzdne az kym bude mat 3 mesiace a potom to bude kazde tri mesiace, pravdaze ho nechavam ockovat, tiez nepochopim, ako niekto ma psa a nevie tieto zakladne veci

Matyo

Určite choď k veterinárovi, nič neprejde samo. Šteňa sa tiež musí očkovať proti vírusom a odčerviť (asi preto tie hlísty). Toto by mal urobiť ešte chovateľ, ak to neurobil, tak mu môžeš poslať telegram, že je pekný kok...

jankaaaaaaaaa

preboha. to ako sa o nu starate ze ma parazity??? ved mala byt uz odcervena a zaockovana.. pes sa musi pravidelne odcervovat, ockovat, a odparazitovat

katka29

hlísty v extkrementoch znamenajú že pes má v črevách červy - čiže s havom musíš ísť k veterinárovi a on mu dá odčervovací prostriedok ( šTENIATKAm sa väčšinou striekačkou dá do úst taká pasta- lieky ťažko prehĺtajú), po tomto by sa všetky parazity mali zničiť, a pes to "vykaká" ... hlavne choď k tomu veterinárovi - bude ťa to stáť MAXIMÁLNE 3 EURA.