On sa konecne zalubil a ja ho mam uz len rada

Maoam

som zadana, ano :-)

arwen, zdas sa mi uz ovela rozumnejsia, akoby sa ti trocha vyjasnilo v hlave a zniez uz podstatne lepsie a realistickejsie, dufam ze ti to vydrzi :-)) vsak sme tu do teba aj hustili vsetci

dobre, ze uz mas ine plany, svoje, ci uz tych 5kg alebo zahranicie aspon este raz do 30ky, vsetko lepsie ako sa trapit pre chlapa

arwen12

Ahoj Maoam.Nevideli sme sa od nedele, ale napriek tomu, ze som nechcela byt v kontakte, mi pisal a volal.Dnes chce byt so mnou.Tak som zvedava.Bude to zvlastne, nevideli sme sa par dni, predtym sme boli spolu minimalne kazdy druhy den ak nie kazdy.Inak skusam schudnut 5kil, veru:) Nezapnem stare oblubene rifle:)) Tak energiu investujem tam.Na neho ju minat nebudem, uvidime ako to pojde, necham vsetko na osud.Ale ocakavat budem to najhorsie, tak sa nesklamem.Ty si vydata alebo mas priatela?Ja rozmyslam nad odchodom do zahranicia, este aspon raz do 30tky...

Maoam

velmi by som ti priala, aby si sa pohla smerom z toho bludneho kruhu von a uz si proste vypestovala rezistenciu na tieto psycho typy muzov, lebo s nimi nikdy nebudes mat normalny vztah, chapes?

mas 25, kebyze mas nejakych 16 tak to pochopim, ale mas 25 a stracas cas divnymi muzmi a divnymi vztahmi, nerob tuto chybu, zakratko budes mat 30, neveris ako rychlo to ide, mne tie roky ubehli ako blesk, lebo som vela pracovala, na nic nemala cas a zrazu 30ka na krku ani nevies ako a potom sa zbadas a zistis, ze si cele roky nemala normalneho chlapa pri sebe, toto chces?

vazne, prehodnot svoje hodnoty, svoje skutocne tuzby, ciele, ak s niecim mas nejaky problem, tak si nechaj pomoct (psycholog) ale prosimta, snaz sa nieco urobit s tymito psychovztahmi, proste ich uz nepestuj...budes sa mat ovela lepsie, uvidis a budes mat ovela viac casu a energie na seriozne veci, ktore ta aj niekam dostanu (skola, praca, normalni ludia)

Maoam

ale kdeze, nie som :-)

som rada ze nemusim riesit taketo chore veci a vztahy a takychto magorkov...vazne arwen prehodnot svoje kriteria na seba aj na muzov

arwen12

Nevydrzal ma nekontaktovat, uz ma to stve:( Stale pise, ze mu chybam a tak.Chcem len vediet, ci keby mu ona povedala, ze chce s nim byt, by sa vykaslal na mna.To jedine chcem vediet.Ach jo...Maoam a ty si sama?

Maoam

rozmyslala som, ci prispejem aj ja :-)

moj nazor je ten, ze jeho ex sa vyjadrila alebo mu nejako jasne dala najavo, ze uz nemaju sancu

tak skusa u teba

arwen12

Tak som mu povedala ze chcem cas a nech si ho vezme tiez, nech ma nekontaktuje a nech sa stretne s jeho byvalou, mozno sa k sebe vratia, ale mne to neublizi, som na to pripravena.Dufam, ze som sa spravne rozhodla

arwen12

:DDDDD to uz je moc, ja sa z toho uz len smejem... lebo naozaj, pripadam si ako v nejakom telenovela horore!!! :D nooo je to kusok do zbierky, to veru hej a asi v tej mojej skonci... prava laska na mna snad este len cakaa

User_37597

no.....nemam slov...povec z akeho okolia si ty a on? lebo normalne jeho by som dala vypchat po smrti a vsytavit do muzea s tabulkou s nazvom "pravy muz obycajny".
normalne by som sa s nim celkom rada porozpravala lebo to musi byt normalne sranda s nim sa bavit.to je podla mna lepsie ako lunapark. :D

arwen12

ahojky, no ani ja mu neverim plus tym co urobil vo mne ako keby zabil tie city, co sa zacali rozvijat...chce aby sme zacali odznova, v nejakej postupnosti, ale co mam robit, ked mne sa to uz nedokaze vratit...a povedal mi, ze ma nemiluje, ale lubi ma a som sa mu vysmiala, ze ako sestru, ze ved sam to tak povedal a on mi na to povedal, ze viem dobre, ze tak to nie je, ze z jeho bozkov a dotykov, z toho ako sa spraval som to mohla vycitit, skoro som odpadla :P a este tie kecy ze pojdem mu na svadbe za svedka a podobne, vraj to hovoril aby som ziarlila, lebo ked som sa zacala stretavat s inymi, tak mu to vadilo, aj ked to nedal najavo, no co ti poviem...zasa telenovela.Moj zivot je telenovela...:(