Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

väčšie prsia

Príspevok v téme: väčšie prsia
bábika 2334

ahojte. Mám 18 rokov a mám zdeformovanú hrudnu kost a preto moje prsia vizerajú byť malé.
Chcela by som sa spýtať či by ste mi mohli odporucit nejake tabletky (vitaminy ako napriklad super prsia stihla linia) alebo nieco co by mi zvacsilo prsia a nebolo by to cenovo prilis nákladne:o) ak má niekto skusenosti s takýmito tabletkami (ucinky aj neziaduce ucinky)prosim piste . Dakuem pekne za radu

Mirkaa 22234

vitamíny s obsahom fytohormónov...alebo samotné fytohormóny...nachádzajú sa aj v jedle ale vo velmi malom množstve!

babika2334

jankaa moj priatel chodi na UK v Ba. dá sa povedať že je moj osobný tréner! tento rok si robí bakalara :o) myslis ze on mi neradí ? :o( práve koly tomuto vsetkemu si pytam radu ci tie tabletky pomahaju!

jankaaaaaaaaa

skus chodit do posilovne a poriadne cvicit kazdy den co najdlhsie, pomohol by ti aj nejaky trener v posilovni, len je to dost drahe..

Babika2334

mám ho čudne zdeformovaný -je ako vtáci len je este aj do boku otoceny a nejak cudne zahnuty- povedali mi ze sa mi to bude este casom pomaly zhorsovať lebo mám aj skoliózu.
poctivo cvičím posturálne cviky! pýtam sa na tabletky preto lebo som pocula dobré ohlasy od jednej známej co jej kamaratka to berie :D vyznie to smiesne ale nevadí :D ja sa pytam preto lebo moje prsia niesu malé (75 B) aspon väčšina...sú také do priatelovej ruky :D ale ked si rozopnem podprsenku hrudník mám viacej vonku ako prsia! a to nehovorim otom ked si lahnem- mam ich dobrezene pod pazuchami :( inak ich mam pevne a myslim ze celkom pekne tvarované :o( kiez by moja hrud nebola taká aka je !!

jankaaaaaaaaa

taketo tabletky vobec nepomahaju. je to len reklama
v prvom rade ries zdeformovany hrudnik. neviem aky mas zdrav. problem, ale nemyslim zeby bol neriesitelny

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

väčšie prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk