Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problemy s mandlami

Príspevok v téme: problemy s mandlami
bondyne

ahojte ja sa len chcem spýtať keď sa mi často opakuje zápal hrdla od začiatku roka som mala bolavé hrdlo min. 6 krát ak nie aj viac aj momentálne som takmer bez hlasu. Nie vžy to takto prebieha. začne ma mierne škriabať v hrdle a potom neskôr citim keď prehltám a podobne a keď sa pozriem do hrdla tak mám na zadnej časti hrdla biele hnisavé pásiky alebo sem tam biele bodky na mandliach a mám ich take nafuknuté a za jednou madlou mám dokonca akoby takú bielu žilu alebo ako by som to nazvala. Zakaždým keď ma bolelo hrdlo mi dala doktorka antibiotiká ale prešlo mi to asi len na mesiac po prípade dva. Stačila mi aj klimatizácia a cítila som hrdlo. Už mi aj doktorka vravela že ma asi pošle na krčné ale nespravila to a teraz som prešla k druhej a neviem či mám ísť k nej aby ma tam poslala lebo osobne sa bojím toho aby mi ich nemuseli vyberať. Hovorila že mám oslabenú imunitu preto sa mi stále zapaluje hrdlo...ale neviem čím to môže byť. poraďte mi prosím

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problemy s mandlami - Fórum - ZDRAVIE.sk