zhorsenie kvality vlasov

Príspevok v téme: zhorsenie kvality vlasov
joss

Dobry den,
vzdy som mala krasne pevne huste vlasy, take az drsne, ale cca pred 2 rokmi mi postupne zacali jemnut. teraz ich mam velmi jemne a tenke, pri korienkoch nemaju ziadny objem, hned splasnu a zmastneju.
Som z toho nestastna, vobec nechapem, ako sa mi mohli tak zmenit. Ked som ich mala pevne a drsne, vzdy som si zelala mat jemne a hladke, ale teraz su take, ze mi vobec nedrzi ziadny uces, su hned scapnute na hlave, jemne ako paperie a rozlietane. Tuzidlo trochu pomoze, ale aj tak je to hrozne. Vobec nechapem, co sa stalo. Moze byt chyba vo vyzive? Mozno ked si teraz varim sama, nevedomky vynechavam nejake dolezite ziviny v strave.
Este poznamka: som mlada baba, vlasy mi nemaju co rednut.

Vedel by mi niekto poradit?

simka111

Najlepšie je používať ampulky dixi... tie zabranuju vypadavaniu vlasov a podporuju ich rast, aspoň mne pomáhaju... a dobrá je maska genera

miruska258

ja mam taktiež podobný pproblem .. vlasy som mala huste no asi si za to možem sama zehlila som si ich teraz su viac menej riedke nemaju ziadnu silu ani objem..... je mi to strasne luto... skusam vodicky a šampony ... nevie niekto nejaky zaručeny sposob aby vlasy prestali vypadat???dakuje,

Lea. tá

Ako keby si opisovala môj problém, presne som sa na to chcela spýtať, ja mám 17 rokov a mala som vždy husté ale neskutočne husté a tvrdé vlasy, teraz ? polovica mi vypadla a vlasy mi zjemneli ako páperie, presne som si vždy priala mať jemné atd ale kebyže môžem vrátiť moje černošské vlasy tak berem hneď :D