Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farba po pouziti henny

Príspevok v téme: Farba po pouziti henny
danielaaa

Dobry den dievcata chcem sa opytat po akom case si mozem na vlasy naniest permanentnu farbu ak som pouzivala hennu, avsak bezfarebnu, (zelenu:))iba na vyzivu,dnes som si dala na hodinku henu a vo stvrtok chcem ist farbit vlasy na blond, svoje vlasy ma take akoby mysacie hnede, skor svetle, bude to problem hmmm? dakujem

lauder2

ja som sa chcela opýtať na účinky bezfarebnej henny.. už dlho rozmýšľam že si ju kúpim a vyskúšam, pomôže trošku ozdraviť vlasy? nefarbím si ich už vyše roka, no chcela by som aby sa trošku viac leskli, keďže teraz cez leto som ich menej strihala.. proste pomôže ich to skutočne posilniť? vďaka :-)

danielaaa

a hennu som si davala len 3 krat po dobu 1 hod. podla mna tie vlasy az take napustene nebudu....ale neviem mam trosku strach

dellorusso

Tak si zafarbi, ale urob si pre istotu ten test na jednom pramienku. No myslím si, že by sa nemalo nič zlé stať.

dellorusso

urob si test na jednom pramienku a keď sa nič nestane, tak si ich zafarbi. Myslím, že ak si používala bezfarebnú hennu - teda v zložení bola len cassia obovata a nie lawsonia inermis, tak stačí odstup 2 týždne.

danielaaa

Nemozem cakat v sobotu idem na svadbu a vlasy mam odrastene ako ciganka, ale farbit sa nesmie len kvoli tomu, ze by mi to mohlo inak chytit ze??

jankaaaaaaaaa

daniela, pri henne je jedno ci si si davala farebnu hennu alebo bezfarebnu. tak ci tak sa vlasy farbit nesmu najmenej 4tyzdne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farba po pouziti henny - Fórum - ZDRAVIE.sk