Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vie mi niekto poradit s pc???

sio

Dakujem...no stara je dva roky ale nepouzivala sa casto ona si nacita kazde orginal DVD s CD problem nema ale cakekolvek ciste ci napalene DVD jednoducho nevezme len sa mi na nervi toci a toci ....ale cistila sa s cistiacim CD ,v poriadku pre istotu kupim novu a kaslem na to dufam ze pojde .Este raz vdaka.

AdamKrt

Aka stara je ta DVD mechanika ?

Ak je v zaruke, reklamuj.
Ak je po zaruke, kup si novu.

Zial, dnesne DVD mechaniky su tak lacne, ze s ich zivotnostou je to mizerne a je to loteria, aku dostanes.

Vplyvom pouzivania dochadza k zapraseniu cocky, ci k poskriabaniu /ciastocky prachu/, alebo naschval vyrobca v ovladacom firmware nieco nastavi, ci ak je kalibracia mechanika manualna, da sa zblbnut aj otrasmi. Ono sa to da aj manualne nakalibrovat /niekedy/, uz som take nieco robil, alebo to musi urobit vyrobca, ak je tam elektronicka kalibracia.

Bud ako bud, lacnejsie je kupit novu mechaniku.
-------
Aby si vylucil, ze je problem v mechanike, skus CD/DVD napalovane z roznych zdrojov.

Ale toto je uplne bezny problem, ze niektore media prestane citat - tak postupuj, ako som pisal.

sio

vdaka dufal som ze si to snad urobim sam ak niekto pozna vhodny program ,osobne nepoznam nikoho kto by sa tomu rozumel.Vsetko bolo v poriadku a teraz to blbne ale aj tak dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vie mi niekto poradit s pc??? - Fórum - ZDRAVIE.sk