Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brucho

tpch

Nie, posilovanim sa tuk neodbura iba na ziadanom mieste. O zdravej strave je na nete toho tolko, ze je asi zbytocne sa k tomu vyjadrovat. A ani na to nemam chut, sorry...

Jano_23

Takže posilovaním brušných svalov sa neodbúrava tuk? Takže upraviŤ stravu... Akože pokračovať v jedení (ovocie, zelenina) trebars na večeru si nedám chleba ale nejaké to musli alebo jogurta. A celkovo vynechať napr. salámy, sladké a podobne? A ako je to so slaným jedlom? Normálne s mierou alebo to tiež zredukovať? Viem mám trochu moc otázok ale to preto lebo som sa nikdy nezaujímal o diety lebo som to nepotreboval.

tpch

Rozlozenie tuku na tele je dane geneticky, u zien je to viac zavisle aj od hormonov. Treba zdravo zit, nepresvihnut kriticky obvod pasa, ktory je rizikovy pre rozvoj chorob. Takze zdravo jest, zdravo sa hybat. Specialne cviky na to, aby si schudol iba z brucha, neexistuju. Su len cviky na posilnenie brusnych svalov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brucho - Fórum - ZDRAVIE.sk