za 10 dní schudnut čo najviac !!!

Príspevok v téme: za 10 dní schudnut čo najviac !!!
hrošica

prosim poradte mi niekto ako ? je mi jedno či bude potom jojo efekt naozaj musim dat dole minimalne 3 kg ... skusim hocičo .. jedine s čim by som mala problem je pripravovanie určitych jedal ... prosim poradte mi niekto :( je možne aby som schudla za 10 dni keby jem takto
r: čierne pečivo káva
d: zelený šalat mrkva zelenina ina
o: polievka trošku druheho (nič smažene ani sladke niečo dietne lahke )
d: napr ryžova chleba zase nejaka zelenina
v: vývar

plus každy den cvičit

som zufala musim to dat proste dole bez ohladu či potom bude jojo efekt proste tych 10 dni vydžim

[zruseny7]

Skús vitariánstvo :) už len tým že sa odvodníš a začneš vylučovať škodliviny schudneš tie tri kilá behom 5 dní určite :)

xdanielax

hrosica, gratulujeem!!! :-) dnes bol zraci den tusim pre viacerych z nas :DD a co to bolo za predstavenie, prezrad trosku ;)

hrošica

ahojte babule :) no dopadlo to užasne mali sme obrovsky uspech a trenerka bola nadšena z mojho vykonu aj postavy :D proste uplne super všetko stalo za to :) myslim že som to dnes patrične oslavila pretože som zedla všetko cely den čo mi došlo pod ruku :D ale ved jeden den nevadi :) rozhodne si planujem tuto vahu udržat :D

xdanielax

hrosica, gratulujem ti :) drzim palce na zajtra a uz sa takto drasticky nestravuj. Pri tvojom zivotnom style urcite staci pravidelnost. Daj vediet ako si dopadla! Urcite budes krasna.

hrošica

no tak 10 dni mam za sebou a predsa som schudla tolko kolko som chcela :) dufam že to zajtra všetko dobre dopadne :) dneska som si dala aj kusok horkej čokolady aby som mala zajtra nejaku unergiu a dnes som už jedla nie až tak drasticky ved za den to všetko nepriberiem :) ale planujem si tuto vahu udržat možno ešte dam kilečko dole :) takže som celkom spokojna dufam že aj trenerka si to všimne :)