Intimne holenie

Príspevok v téme: Intimne holenie
vendulka_est

ahojte,
mam strasne citlivu pokozku v oblasti bikin a podpazusia, nikdy sa mi nedari oholit bez toho aby mi pokozka neostala podrazdena, cervena a vyhadzana. Nekupujem lacne jednorazove zilteky,radsej si kupim aj drahsie, robim si tiez peeling pred tym ale nepomaha.
Nemate nejake rady a typy cim holit, co pouzit ? Nejaku konkretnu znacku gelov na holenie a ziletky (kolko cepielkove) ? prip. co robit pred tym holenim.. pomaha ten peeling ? Alebo dlhsie byt v teplej vode? alebo..?

petronela12

Ahojte
mne velmi zarastaju chlpky a zapalia sa. Co mi viete poradit? citala som, ze sa nema holit proti smeru rastu. Ale ak holim v smere, nikdy nedosiahnem hladky efekt.... co teda mam robit? Raz som skusala vosk... vsetok vosk mi zostal prilepeny na chlpkoch a papierik v ruke... mala som co robit...
Depilaciu strojcekom - ved to sa asi neda... baby, poradte... nechcem mat zapalene chlpky a nepekne fleky .... dik za radu

leus

ja sa nemozem holit ziletkou, mam presne ten problem ako ty, ja pouzivam na holenie len strojcek, nie s hlavicou na vytrhavanie, ale s druhou, od strojceka nie som vyhadzana vobec