Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darček priatelovi - MAXIMALNY PROBLEM

Príspevok v téme: Darček priatelovi - MAXIMALNY PROBLEM
jahodka123

Môj priatel je dosť komplikovaný, čo sa darčekov týka. Ja mám vredy už tri mesiace pred každým sviatkom. Keď mu pošlem nejaké handry, nech si vyberie, čo sa mu páči, tak sa mu nič nepáči. Nikdy. A keď mu poviem, nech si vybere sám, tak nevie čo atď a pak si aj tak niečo kúpi sám. To, čo som mu dala vysí od novoty v skrini a preto mu oblečenie radšej sama už nevyberám. Ale ani s ním to nejde... Z elektroniky už má hádam všetko, ja fakt neviem, čo mu dať. Tak mi povedal, nech kašlem na to, nech mu proste nič nekupujem. Ale to zas ja teda nechcem takto. Ja už neviem, čo mám vymýšlať, aby som ho prekvapila a hlavne potešila. Už asi len tandémový zoskok alebo let balónom, ja už fakt neviem. Aj vy máte niečo podobné doma ??

jahodka123

Ale ja to nerobím z povinnosti, si prečítaj ešte raz, čo som písala. Kupujeme si darčeky aj pomimo, vôbec nemusí mať ten druhý sviatok. Ale dávam si záležať na tom, čo vymyslím alebo kúpim, lebo ho chcem POTEšIť a nie aby danú vec, založil do skrine atd.. A to že tu kydáš na svoju bývalú.. aspoň je vidieť, aký si sedlák. A ak si si nevšimol aj to, že som túto tému už dávno vyriešila a ukončila, o inteligenicii už ani nehovorím...

MajloSS

Súhlasím s tebou Johnyys. Ja si tiež nepotrpím na darčeky a podobne. Ak to mám spraviť z povinnosti tak to samozrejme neurobím. Ale musím ti povedať, že v tomto smere ti závidím, že máš takú dobrú holku.

Johnyys

nazorny priklad toho ako silou mocou ide iba o to, len aby si si splnila povinnost. vobec nejde o to ci to on chce, ci si na to potrpi.
minulu frajerku som mal taku, stale s tym otravovala ze co mi ma kupit, vypytovala sa, musel som jej nakoniec nieco povedat (to bolo potom ohromne narodeninove prekvapenie) nakoniec len silou mocou kupila nieco co som raz pouzil a nic z toho. furia otravna.
terajsia je poklad v tomto. co potrebujeme to si kupime aj pomimo narodenin. nikdy sa ma nepyta, bud si to sama odsleduje pocas celeho roka, ale zvacsa nam pripravi niaky zazitok a za to som jej stokrat vdacnejsi.
priklady: na jedny narodeniny som prisiel domov z prace(este sme nebyvali spolu, iba obcas prisla-kluce mala) a bola pripravena krasna vecera, kupel so svieckami a nachystany moj oblubeny film. alebo este na zaciatku raz prisla s takou vacsou plechovou krabicou a ze otvor si to az doma. a tam kolace rozne domace:)napiekla mi tam moravske, strudlu, pernik, makove, slivkove. strasne som sa potesil, urcite viac ako keby dostanem niaku hlupu elektrotechniku. naposledy nam pripravila pekny program na cely den, isli sme do Piestan pozriet, prejst sa, na obed sme sli, na vystavu, kupil som jej v stanku taky naramok dreveny (tie jej rozziarene oci boli pre mna najkrajsim darcekom), vratili sme sa domov, zbehli este do kina a stravili pekny vecer.
niekedy je menej viac.

jahodka123

xxxxxxxxx - to bude mať samozrejme aj bez toho a nemusí byť ani sviatok ;)

jankaaaaaaa - on takto nepozeráva športy, on si len rád zahrá, tak preto tá lopta :)

xy:) - ja by som ten skok asi neprežila :DDDDD

Ale keď to zosumarizujem, asi som to už vyriešila :D Lopta, termospodky - aj tie chcel a také trošku perverzné veselé tričko so snehuliakmi, že akože ked už bude tá zima :DDD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darček priatelovi - MAXIMALNY PROBLEM - Fórum - ZDRAVIE.sk