Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

auto - rodina

soffa

prave pozeram,ze dost odporucate forda.aj my s manzelom mame forda -ford focus,ale rozmyslali sme ze to predame a kupime si ford max je vacsi aj pre kocik atd.ale inak na nase auticko nedam dopustit.fordy su dost spolahlive auta.

uhlie

Velke auta maju aj velku spotrebu a su pomale. SUV musi mat minimalne 2-krat tak silny motor, ako mensie auto, aby malo rovnake zrychlenie. A vo vacsich rychlostiach ma obrovsku spotrebu.

Ak chcete nove rodinne auto, tak by som doporucil Ford Fusion.

0mega

Casom.. Co je casom? Ak chcete mat auto 10 rokov, tak kombi (pre kocik).. ak zmenite auto za 2-3 roky, tak staci aj hatchback alebo coupe alebo dvojmiestne. A co to SUV, to co bola reklama, ze "auto lacnejsie ako moja kabelka? tak to teda nie!" :D Tusim to bolo do 10 000 eur a nove..

GiovanniX

urcite combi,kedze pribudne dieta,takze kocik+nakup atd...Ford Focus,Mondeo samozrejme combi,take 3,4 rocne sa daju kupit do 10 tis...alebo ine znacky,do 10 tis € su vela aut na vyber...

Matyo

Nejakú 2-3 ročnú ojazdenku: Focus, Mazda 3, Golf, Opel Astra... Keď plánujete rodinu, tak samozrejme 5- dverové.

doubledog

zalezi od toho,co preferujes

niekto kupuje jazdene auta z nemecka, za tu sumu uz kupis kvalitne auto (napr nejake pekne volvo), ktore ale ma uz nieco najazdene
to su vacsinou ludia, ktori ho planuju mat 4 roky a potom kupit nejake ine

niekto ma zas radsej zbrusu nove auto, ktore planuje vyuzivat co najdlhsie, ako sa len bude dat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

auto - rodina - Fórum - ZDRAVIE.sk