Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Sipkova ruzenka,,,alebo ako nemat stalu chut spat

Príspevok v téme: Sipkova ruzenka,,,alebo ako nemat stalu chut spat
Lesie

Dobrý deň,chcem sem napísať,problém kt.ma už veľa mesiacov trápi....mám problem že sa mi chce stále spať,väčšinou mam 7hodinovy spanok a poobede si musim este par hodin pospať,proste cele dni prespim,mama na mna furt len huci zato....uz neviem co robit,chcem zmenit lekarku a donutit ju aby mi urobila nejake krvne testy,lebo to uz nie je normalne,niekedy dokonca zavidim ludom ktorí maju popri skole vselijake kurzy,tanecne a su plni energie,ja si to mozem dovolit max.cez vikend aj to ma premaha unava..............................prosim napiste mi vase skusenosti,prip.rady.....dakujem

kofboj

Tiež som mal kedysi niečo podobné...
Ráno si dám kávu, samozrejme som sa v noci dobre vyspal. Ak sa dá, nejdem pod 8 hodín spánku. Inak bežne 2200 - 0730.
Väčšinou sa mi drieme po obede, hlavne ak je veľký a ťažký. Zachránim to buď druhou kávou, alebo ešte lepšie je ísť von, alebo cvičiť. Ja chodím von na prechádzku.
Keď sa mi drieme, tak sedenie, pozeranie TV alebo čítanie ma ešte viac unaví. Ak si ľahnem na postel, rýchlo zaspím.
Mne na ospalosť počas dňa najlepšie pomáha pohyb - akýkoľvek. Skús to aj Ty, alebo nájdi niečo svoje čo Ťa preberie.
Ak si nezvykneš na menej spánku počas dňa, tak sa Ti bude jeho množstvo ešte stupňovať a skončíš ako ja s 16 hodinami spánku za 24h. Teraz keď treba v práci, tak som týždeň aj na 6h spánku za deň. Cesta je to dlhá, telo treba postupne naučiť na kratší, ale výdatnejší nočný spánok. Snáď som aspoň trošku pomohol :)

jajka001_

aj mne sa chce stale spat. casto si rada chvilu pospim poobede alebo po praci, ak mozem.
moze to mas suvis aj so stravou. ak jes tazsie stravitelne jedla. alebo ak mas nizky tlak. nedostatok pohybu.

Lesie

no ono to môže mať súvis aj s tou psychikou,vlastne mi zistili že mam tetaniu,kedysi mi trpli ruky a zle som dychala,dokonca raz sa mi stalo že som sa skoro koli tomu utopila,ale teraz sa to vobec neobjavuje,podla mna toto je uplne ine,uzivam MgB6.....chcem zmeniť lekarku,nemam s nou dobre skusenosti a hned utekam k novej na vysetrenia...

Poradte mi ešte prosím niečo

ja40

HYPERSOMNIA – nadmerné vyspávanie aj počas dňa , má vzťah k psychofyziologickým problémom, ako sú psychické problémy, depresia, úzkosť, poškodenia CNS, niektoré obličkové, metabolické poruchy (diabetická acidóza, hypotyroidizmus

Skus zajst k lekarke a povedat jej o svojom probleme

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sipkova ruzenka,,,alebo ako nemat stalu chut spat - Fórum - ZDRAVIE.sk