strih vlasov :(( rada pls

Príspevok v téme: strih vlasov :(( rada pls
jajka01

ahojte. no..odhodlala som sa - zajtra idem pod noznice. mam vlasy takmer po pás, po ktorých som vždy túžila, ale tak končeky mám zničené tak sa musím dať podstrihnúť (nechcem ovela kratsie)..teda k veci..moj problem je, ze mám okrúhlu tvár, takze potrebujem strih, ktorý by mi ju opticky zúžil. citala som ze sa tu hodí postupka..niesom EMO :D ale typ ich účesu sa mi páči lebo (teda myslím) že to je postupka a tiež aj preto, že ich účes robí objem a ten potrebujem ako soľ...čo vy na to? hodí sa mi tento "emo štýl" ku okrúhlej tvári?? poprípade aký strih by ste mi poradili?? pls radu, celý život som čakala na dlhé vlasy a bojím sa že dám zlu voľbu a budem vyzerať strašne :(((

jajka01

no ta ja uz fakt neviem :DDD zoberem preistotu asi fakt ten obrazok ku kadernicke a spytam sa aj na jej nazor....booooze drzte palce, nech to nedopadne zle :((( bo potom to dopadne zle aj pre kadernicku lebo jej pichnem tie noznice do hlavy :DD ....jaaaj jak dlho som cakala na dlhe vlasy :((

jankaaaaaaaaa

no hej, ale to je velky dlzkovy rozdiel medzi tymi najkratsimi a tymi najdlhsimi, preto si myslim, ze vlasy budu vyzerat ako obhorene :D alebo oskubane :D

jajka01

no ved takto hej, ze najvrchnejsie po bradu len (aj kratsie kludne :D), tie nizsie kus dlhsie, nizsie zase kus dlhsie a tak dalej az po tie najdlhsie

jankaaaaaaaaa

co ja viem... to by museli byt po usta aspon aby neboli tazke.. a zas keby si mala az taky rozdiel medzi vrchnymi vlasmi a tymi spodnymi dlhymi, tak to by asi fakt vyzeralo ako oskubane..

jajka01

no ja som to praveze chapala tak ze ked tie vrchne vlasy budu zostrihane na kratsie, tak praveze nebudu ulizane, lebo nebudu take tazke...ci??

jankaaaaaaaaa

no tak najlepsie bdue ked sa poradis s kadernickou :D mozno fakt ten uces s postupkou bude lepsi. no podla mna budu tie vlasy tak ci tak ulozane lebo su dlhe a este budu aj vyzerat riedke, lebo budu prestrihane.. no ale neviem, niesom odbornik :D

jajka01

no ja vlastne aj teraz mam aku taku postupku...ako..aby som to dobre vysvetlila...ked mam vlasy len tak popri tvari, tak vyzera byt plnsia...ale ked si najvrchnejsie vlasy rozcuchám rukou, ze niesu ako ulizane, tak hned to vyzera inaksie, akoby uz bola trosku uzsia tvárička....tak preto som uvazovala nad takymto zostrihanym a rozcuchanym ucesom

jankaaaaaaaaa

praveze taky uces predlzi a zuzi tvar. aspon podla mna. lebo taka postupka pri tvari zo vsetkych vlasov, este viac tvar rozsiruje

jajka01

no ten je pekny, len ta holka ma ovalnu tvaricku....moj ksicht by vyzeral asi akoby patril tučkovi :((( nenavidim svoj ksicht :D