strih vlasov :(( rada pls

Príspevok v téme: strih vlasov :(( rada pls
jajka01

ahojte. no..odhodlala som sa - zajtra idem pod noznice. mam vlasy takmer po pás, po ktorých som vždy túžila, ale tak končeky mám zničené tak sa musím dať podstrihnúť (nechcem ovela kratsie)..teda k veci..moj problem je, ze mám okrúhlu tvár, takze potrebujem strih, ktorý by mi ju opticky zúžil. citala som ze sa tu hodí postupka..niesom EMO :D ale typ ich účesu sa mi páči lebo (teda myslím) že to je postupka a tiež aj preto, že ich účes robí objem a ten potrebujem ako soľ...čo vy na to? hodí sa mi tento "emo štýl" ku okrúhlej tvári?? poprípade aký strih by ste mi poradili?? pls radu, celý život som čakala na dlhé vlasy a bojím sa že dám zlu voľbu a budem vyzerať strašne :(((

jankaaaaaaaaa

to ze mas ulizane vlasy je tym ze ich mas dlhe a tazke, ale takyto uces sa nehodi na dlhe vlasy. ta slecna ma tie vlasy poriadne vyfukane a natupirovane, ale keby boli vlasy este dlhsie ako ich ma ona, tak by vyzerali este riedke, oskubane. takyto uces vlasy dost preriedi a ja si myslim ze sa vobec nehodi na dlhe vlasy

jajka01

nooooo po zajtrajsku uz nebudu po pas :DD dost znicene konce mam, takze urcite mi aj z dlzky zoberie :))) vlastne :((((( :DDD

jajka01

:DDD no az tak urcite nie...ale trosicku budem musiet urcite natupirovat hore...ked mam priplasnute vlasy o hlavu ulizane, tak strasne mi to zvyraznuje okruhlu tvar...tak fakt ten objem hore potrebujem...takze mooooze byt??? :D

xy:)

ja som tiez nechavala strihat vrchne vlasy na kratsie... zdvihne to objem to hej, ale s tym, ze vlasy po pas k tomu neviem no, asi krasie skor

jajka01

ano, ale ja potrebujem zdvihnut objem na vrchnej casti hlavy, hlavne na temene...pozrite si prosim tu fotku, o ktorej som pisala nizsie pls

jankaaaaaaaaa

ked mas dlhe vlasy tak taku postupku urcite nie. ved to tie spodne najdlhsie vlasy budes mat uplne riedke a ako oskubane. na az takych dlhych vlasoch to nevyzera vobec dobre.
a na okruhlu tvar sa hodia hlavne dlhe a rovne vlasy

jajka01

no ved prave preto sa bojim...lebo zatial ma ani jedna kadernicka neostrihala tak ako som chcela....a tych dlhorocne rastenych vlaskov po pas by mi bolo potom fakt luto, keby to posrala