strih vlasov :(( rada pls

Príspevok v téme: strih vlasov :(( rada pls
jajka01

ahojte. no..odhodlala som sa - zajtra idem pod noznice. mam vlasy takmer po pás, po ktorých som vždy túžila, ale tak končeky mám zničené tak sa musím dať podstrihnúť (nechcem ovela kratsie)..teda k veci..moj problem je, ze mám okrúhlu tvár, takze potrebujem strih, ktorý by mi ju opticky zúžil. citala som ze sa tu hodí postupka..niesom EMO :D ale typ ich účesu sa mi páči lebo (teda myslím) že to je postupka a tiež aj preto, že ich účes robí objem a ten potrebujem ako soľ...čo vy na to? hodí sa mi tento "emo štýl" ku okrúhlej tvári?? poprípade aký strih by ste mi poradili?? pls radu, celý život som čakala na dlhé vlasy a bojím sa že dám zlu voľbu a budem vyzerať strašne :(((

jajka01

prosim napis si do googlu - emo vlasy - a na tretej stranke, take dievca oprete o nejaku hnedu stenu, hnedovlase v žltom tričku....nieje to taky ze doslova emo uces...chcela by som pocut nazor na tento strih na tej fotke...to ani nieje ze vyslovene emo...diky

xy:)

no tak postupku si daj, mozes aj s ofinou, alebo bez ofiny, uz podla toho, co sa ti hodi lepsie. hlavne najdi kadernicku co vie strihat a nie ze ti urobit reseto na hlave ako raz mne. dala som si postupku a nechala mi 5 chlpov na hlave a ja som jacala este 2 dni a nosila ciapku.

jajka01

ale ved to je postupka nie? ako vobec ma ten styl nebere...ale myslela som ze sa mi take nieco hodi k typu tváre, aby som nevyzerala ako baculate dietatko

xy:)

cize v podstate priserne vystrihane vlasy a potom par chlpov natupirovanych.. daj si normalne postupku ako clovek, nie ako nevyburene decko. a nebudes to musiet stale zehlit a tupirovat.

jajka01

kurnik...neda sa tu vlozit ani stranka...pozri google emo vlasy, abo emo hairstyle abo take daco....ja nechcem ako taky ten ich styl co sa tyka farby, alebo take ze uz az veeeelmi prehnane - ze hore az velmi vela nakratko zostrihane...taky skor decentny emo styl :DD ze proste spodne vlasy najdlhsie a cim vrchnejsie vlasy tym kratsie :)