Percento tuku

elena 1234

ahoj danielka,dakujem, za podporu ano mozno je to len psychicke,alebo ked clovek zje trochu viac citi tazsi..
ano dam si,snazim sa s rozumom jest,,a baby ktore sem pisu,,,,myslim z evsetko je len o psychike,,to hvorim z vlastnej skusenosti,,presla som si vela,,,skoro som vhupla do bulimie,,,zaciatok som mala dobry ale podchytila som to vtedy ked sa to este dalo sama bez pomoci lekara bez pomoci kamaratov rodiny..
Podla mna jedina vec co ma posuva aby som sa nestala bulimickou je sport,,,
jasne ze ked clovek zje nieco sladke boji sa ze z toho priberie,preto radsej dve hodiny sportu a 5 minut zvracanie,,sport prospeje ale vracanie zabija,,nici zuby,organizmus,,psychiku,,nastavaju depky,,plac..
vela zien mozno vie o com hovorim..
preti chudnut s rozumom a nikdy drasticke diety!!!!!!

xdanielax

elena - tak mi to nejako vyplynulo z toho percenta tuku..neviem preco. :D a asi aj z toho, ze si napisala, ze si schudla.
Je normalne ze si obcas das nieco sladke, pokial nedrzis dietu.Neviem akym sposobom to druhy den na sebe citis - teda pokial tak nejes kazdy den, mozno je to len psychicke.
Len pekne pokracuj v pohybe, vidis sama ze to ide dobrym smerom.

elena 1234

daniela a mate...
Ako viete ze sportujem?...
ano ano snazim,,sa posilovnu tak 3krat do tyzdna....a davam si velky pozor co zjem...
ale obcas sa mi stane ze si dam aj nieco sladke alebo viac peciva zjem,,,potom to citim uz druhy den na sebe..ale asi to bude tym ze som pijala vela sacharidov ze?