úprimná rada ohľadne frajera???

Príspevok v téme: úprimná rada ohľadne frajera???
lenulienka.

Mám 18 rokov a už 8 mesiacov chodím s mojím prvým a oficiálnym frajerom. Myslím, že naozaj nepratrím medzi ugly girls, ale on bol ten prvý s ktorým som sa aj bozkávala aj som s nim prežila všetky intímnosti.. nie som zabrdzená ale nevedela som sa predtým tak veľmi zblížiť s chalanom.. Teraz sme spolu 9.ty mesiac a ja cítim, že už to nejaký čas nie je ono. Neviem či je to len prechodná fáza, ale on je ku mne chadnejší, rozprávame sa len o tom aký sme mali deň, nič viac.. raz za čas máme sex, čo chce aj tak len on, lebo mne príde zvláštne mať niečo tak osobné s človekom ktorý vám niekedy ani nepovie čo sa deje v jeho živote. Na začiatku bol výrečný, dokázal sa so mnou rozprávať celé hodiny, teraz sme si úplne vzdialení. Môj problém je, že sa s ním chcem asi rozísť, ale neviem ako, lebo naši kamaráti sú veľmi poprepájaní, a ja idem tento rok maturovať, ešte si robím aj autoškolu. Cítim, že už to nie je ono, ale ak sa s ním rozídem a cítim, že by som mala lebo som čim ďalej tým viac nešťastná, tak sa mi zrúti svet. Ja ho strašne ľúbim, lipnem na ňom celé dni.. som zbabelá sa s ním rozísť, lebo by som sa z toho ešte mesiace nevedela spamätať, asi by som ani nezmaturovala.. a preto som sa zasekla.. neviem čo ďalej... vždy keď ideme spolu von aj to je tak krát do týždňa sa spolu hádame, pohádame sa každý krát, a on mi vždy povie, že ho to nebaví, ale už ani mňa, zmenil sa a nikdy sa nezachová tak ako by som chcela, ale práve naopak mi robí zle, provokuje ma, chová sa detinsky, strápňuje ma, hovorí mi že mám na tvári omietku, keď sa po 3 dňoch vidíme a to mám len špirálu, a už mi povedal aj že som škaredá, my si inak takto nenadávame, preto som bola prekvapená...neviem či sa má odvážiť rozísť sa s ním, ale ublížiť mu nechcem...

lenulienka.

Ďakujem vám za názory, ale ten ... ma včera nechal.. strašne som plakala a prosila ho aby my neopúšťal..

dedy

ibaže v našom prípade on mi vždy všetko vravel, fakt všetky možné veci, kam ide, s kým bol, a viem že tam naozaj bol, večer keď sme od seba, vždy viem kde sa nachádza, proste viem že sa s tými babami nestretáva a nejdú spolu len tak na pivo (až na tieto jeho rozhovory cez net s "kamarátkami"). Raz sa mi priznal, že kamarátka, s ktorou chodil, ho volala von, ale že on to odmietol pokiaľ majú ísť iba sami dvaja, keby išli partia akou niekedy boli tak hej ale inak nie. Skôr ja som tá, čo veci tajila, alebo mu nepovedala kam idem. Uvidím, budem sa ho veľa pýtať a podľa toho sa rozhodnem či má zmysel v tom vzťahu ešte zostávať alebo ísť vlastnou cestou.

Maoam

muzi neradi opustaju zabehany system a to dobre, co vo vztahu maju, pokojne dokazu viest paralelne aj dva-tri vztahy, maju stalu priatelku, ktora je solidna, mila, slusna, milujuca, tolerantna, doverciva (a naivna), u tej maju to svoje hniezdocko, ta ich potuli, pomojka, ked sa nedari, postara sa, niekedy maju aj full service, no a mnohi maju paralelne k tomu este kamaratku(alebo aj kamaratky) na tie ostatne veci

moj taku mal a okrem nej este jednu ale len obcasnu proste ja ked som sa vsetko dozvedela, tak som zistila, ze som ho vobec, ale vobec nepoznala

mala som o nom vytvorenu imaginarnu predstavu, podla toho ako sa javil na zaciatku (uzasne vsetko predstieral) a tomu som uverila

Maoam

on bol typ, ktory odo mna vyzadoval absolutnu uprimnost a otvorenost (nemala som problem) a sam sa spraval tak, ze vsak ved o vsetkom viem, blbost, bolo to cele inak, mna mal pod kontrolou ale sam si robil, co chcel

ano hral to velmi dobre a dlho som verila

moja skusenost: NEVER chlapovi, ziadnemu (a zene tiez nie ;-))

dedy

kúrnik, toto som vôbec nečakala že sa mi s ním môže stať, vždy keď som niečo podobné čítala, tak som si povedala, hneď by som sa s ním rozišla, a teraz? cítim sa ako naivná, pretože fakt dlho trvalo kým som mu začala veriť a nakoniec zistím že to zase bol len klam. dnes s ním budem hovoriť a neviem ako to dopadne, ani neviem ako mám začať. Mňa prekvapuje že ho takáto hra vôbec baví a tak dlho, ale keď Maoam píšeš, že tvoj to hral štyri roky, tak mi to nepríde až také divné. A pritom som najviac obdivovala jeho otvorenosť, a úprimnosť, že mi hovoril aj veci, čo som ani nechcela počuť. Je to sklamanie, nebude to príjemné ale som vcelku zvedavá na jeho reakciu.

Maoam

dedy, ja nechcem babam brat iluzie, ale moja skusenost je taka, ze aj v dlhodobom vztahu casto NEVIES, s kym to vlastne si, pretoze poznas len jednu tvar, len CAST z celku, muzi maju mnoho tvari a nielen muzi, aj zeny, proste ludia maju mnoho tvari, ktore spoznas väcsinou len vo vyhrotenych situaciach, krizach, pripadne ked nahodou dostanes pristup k niecomu co bolo utajene alebo co si nechaval pre seba. Aj clovek sam seba vie casto velmi prekvapit, nepozname dobre ani sami seba, ako mozeme potom povedat o druhom cloveku, ze ho dobre pozname? Len si myslime, ze ho dobre pozname.

Velmi casto sa stretavam s hodnotenim, mame uzasny, idealny vztah, ale realita je niekedy ina a ludia su potom v soku. Tak to bolo kedysi aj u mna, lenze ja som mala klapky aj tam, kde ich fakt nebolo mozne mat, aj tam som ich mala.
Proste CHCELA som verit, ze nas vztah je idealny a ON bol uzasny herec, priam majstrovske vykony podaval po dobu takmer styroch rokov.

Ludia su velmi prespekulovani. Existuju dobre duse, viem ze taki ludia su a poznam ich par takych, dokonca aj TI maju nejaku tu temnu stranku alebo v ich zivotoch je tiez nieco, co by som na nich nikdy nebola povedala. Proste kazdy mame toho svojho kostlivca v skrini.

NEVER tomu, ze jestvuje idealny vztah.
Nechcem ti kazit ten tvoj, nechcem ti brat iluzie, ale je lepsie ich vobec nemat.

Ak by som ja zistila o mojom toto, (teraz po skusenostiach z minulosti), bol by hned koniec. Proste tieto veci su neodpustitelne.

Ver tomu, ze ked ho posles k vode, do tyzdna bude s nou.

mimka46

dedy

ja sa ti veeelmi ale veeelmi cudujem ze si nevyletela v tej minute ako si to zbadala mna by asi porazilo a nie drzat to v sebe a neviem ci by som chcela travit zivot s takymto clovekom :/

dedy

Maoam, jasné, človek prežije. No na jednej strane som si myslela aký máme ideálny vzťah, plný lásky, je ku mne veľmi milý, pozorný, je mi oporou, ani sa nehádame, on si radšej veci vydiskutuje, trávime spolu veľa času a na druhej strane zistím toto. Príde mi to akoby som hovorila o niekom inom a nie o ňom. Fakt schizofrenické. Mám v pláne si s ním pohovoriť, ale neviem ako to dopadne ani aká bude jeho reakcia.