Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladanie prace

Príspevok v téme: Hladanie prace
Millla

Zaujima ma ako si hladate pracu? Ci posielate zivotopisy ako reakciu na inzeraty? Alebo posielate zivotopisy uplne vsade, ci niekoho hladaju alebo nie? A este, ci si hladate pracu aj osobne, teda chodit od dveri k dveram a klopat, ci niekoho nepotrebuju? Lebo ja som si zacala hladat pracu po 3 rokoch materskej, poslala som zopar zivotopisov ako reakciu na inzeraty, ale nic, absolutne ziadna odpoved. Mam VS, ziadnu prax, len brigadne. Vychodne Slovensko. Poradte nieco, aj nejake skusenosti, si rada precitam. Dakujem

Millla

Matyo. Vraveli tam o automobilkach, tak neviem, ci hladaju prave len programatorov, ci nie skor materialovych a strojnych inzinierov a pod. aj ked urcite aj programatorov.
No s tym programovanim to nie je take jednoduche sa to doma naucit a sama. Okrem toho nato treba minimalne 3 aj viac rokov, aby sa to clovek dobre naucil.
Alebo Ty si to snad dokazal bez VS?

Matyo

Samozrejme, že je nedostatok technicky vzdelaných ľudí, ale keď povedia A, tak by mali povedať aj B a to, že tento deficit sa týka predovšetkým informatikov a programátorov. Ak máš doma veľa času, tak sa začni učiť programovacie jazyky ako C++, sql, java a podobné srandy, potom sa prácu nájdeš aj bez praxe a dokonca aj na východe : )

Millla

Mimochodom, prave vcera hovorili v spravach aky velky nedostatok absolventov Technickych Univerzit mame, lebo kazdy studuje len humanitne vedy. Ale urcite sa to tyka len Bratislavskeho kraja, lebo sa tam k tomu vyjadrovali automobilky sidliace v BA a okoli. A my tu na vychode bud nech ideme do Blavy a ked nemozme tak nas problem:-((

Millla

Lulu2011. Veru ja som tiez na tom podobne hlavne s nervami zacinam byt z toho v koncoch. Sa citim ako nepotrebny clovek.

lea26

baby - tie co pisete, ze mate VS a ste dlhodobo nezamestnane, mozete napisat aku VS a odbor ste vystudovali?
(ja EU BA, uctovnictvo, som SZCO, prace mam zatial dost)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladanie prace - Fórum - ZDRAVIE.sk