Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo

Príspevok v téme: Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo
stihlik

Základné pravidlá :

* absolútne vynechať cukor, soľ, alkohol, limonády, minimum oleja
* denne vypiť minimálne 2-3 litre minerálky /vody/
* denne vypiť 1 šálku žihľavového čaju
* každý druhý deň vypiť 1 šálku očistného čaju

Diéta trvá 1 týždeň a následne sa opakuje.
Ak presne dodržiavate pravidlá - (nespáchať prehrešok, aj ten najmenší je katastrofou) schudnete za 2 týždne 8-9 kg, v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie 3 roky nepriberiete.

Na prečistenie organizmu :

* dodržiavať 2 týždne a potom normálne jesť.

Na schudnutie :

* 2 týždne diéta,
* 1 týždeň pauza /normálne jesť/,
* 2 týždne diéta a potom normálne jesť.
* Nezamieňať si obed s večerou !!!

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok

Laco87

to už fakt radšej ísť do nejakej ketó diéty, niečo podobné ako ponúkaju weby ako mdiet.sk, kde vlastne ten produkt obsahuje zdravé veci, ktoré ťa navedú k schudnutia, bývalá to používala a bez problémov schudla.

Miaa9999

Ako hovorila Kiki, žiadne diety, len obmedziť sladké a pohyb. A ked prijmete za den 500 kalorii a potom sa vrátite k pôvodnému jedlu, neexistuje, že to nenaberiete naspať, len blázni veria zázračným dietam...

Janula 00

Dobý deň dnes som začala s diétou a mam otazocku na večeru si mam dat veľa jablčného octu aké množstvo je tým myslene ????? ĎAKUJEM

cholesrol

ja ked ma prepadne hlad dávam si obilninovjkú káva a super je bezkofeinova,,,, a vyhovuje mi a chutí,,, a tiež mám susené slivky, tak si hodim jednu , dve.... alebo orechy vlažské... cítim sa fajn,,, nevážila som sa ešte po týždni,,,, ale určite niečo zišlo dole,,,

cholesterol

ahojte,,,, ja ju idem skúsiť s tým, že včera som si robila cesnakovo-citronový elixír, je to výborné pri detoxte a a čistenie krvi, upravu cholesterolu atd,,,,,, neppíše sa tu desiata ani olovrant,, ja určite si dám na desiatu vlažské orechy a med..... to mi iba pomôže a olovrant ak budem velmi hladná, zas slnečnicové alebo tekvicové semiačka, to iba pomôže alebo tabličku 80 % čokolády,,,, moja ranná váha 75,20 kg....

Bellika

Skusala som tuto dietu ale len tyzden lebo budu teraz u nas oslavy typu krstiny 30ka a vychadza mi to zial po tyzdni normalneho jedenia. ..tak ju skusim znova po oslavach celu....za ten tyzden mi pekne splaslo brucho...po porode nie a nie schudnut ani gram ani cm....tato dieta pomohla...v pondelok a utorok som citila vlci hlad ale preslo to...nedalo mi a pocitala som kalorie na www.kaloricketabulky.cz a tam som napocitala ze v tejto diete denne nezjete viac ako 500kcal co je podla mna cislo pre ziskanie anorexie pri dlhodobom pouzivani diety....takze s nou fakt opatrne...kedze v nej nieje prisis mliecnych vyrobkou akurat jogurt a trochu mlieka do kavy myslim si ze nieco na pojmoch kysle a zasadite bude..s vodou to bolo tiez dost krute fuu ze 3 litre...ok kazde rano som si naplnila dve 1,5 litrove flasky dala trochu citronu a v pohode som vypila...ten ocot som pila zmiesany s vodou pred salatom.....skusala som aj salat len poliat ale proste no bolo to hnusne...oblubencom sa stal celozrnny rozok paradajky a vajicka...mnamka

Bellika

Skusala som tuto dietu ale len tyzden lebo budu teraz u nas oslavy typu krstiny 30ka a vychadza mi to zial po tyzdni normalneho jedenia. ..tak ju skusim znova po oslavach celu....za ten tyzden mi pekne splaslo brucho...po porode nie a nie schudnut ani gram ani cm....tato dieta pomohla...v pondelok a utorok som citila vlci hlad ale preslo to...nedalo mi a pocitala som kalorie na www.kaloricketabulky.cz a tam som napocitala ze v tejto diete denne nezjete viac ako 500kcal co je podla mna cislo pre ziskanie anorexie pri dlhodobom pouzivani diety....takze s nou fakt opatrne...kedze v nej nieje prisis mliecnych vyrobkou akurat jogurt a trochu mlieka do kavy myslim si ze nieco na pojmoch kysle a zasadite bude..s vodou to bolo tiez dost krute fuu ze 3 litre...ok kazde rano som si naplnila dve 1,5 litrove flasky dala trochu citronu a v pohode som vypila...ten ocot som pila zmiesany s vodou pred salatom.....skusala som aj salat len poliat ale proste no bolo to hnusne...oblubencom sa stal celozrnny rozok paradajky a vajicka...mnamka

kiki66

baby, žiadne diéty.. zbytočne!! začnite sa pravidelne hýbať a snažte sa zdravo jesť a kilá pôjdu dole.. vy sa budete cítiť lepšie a budete mať zo seba lepší pocit :) žiadne lieky, diety, zelené kávy a blbosti.. aach

Klaudyka11

Nemyslela som za tyzden ale dva to by bolo super keby sa aj mne podarilo schudnut aspon 12 kg ted mam 75 a to je dost:( kedy zacnem badat ubitok vahy?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.