Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

K zubarovi bez kazu?

ivka333

omega ved jasne chapem,ja chodim k zubarovi v pohode a muž tiež .Nejak nemame strac vobec.A maly tiež neni taky že by sa bal lekarov. Len mna to tak zdesilo lebo nič v pusine nevidim tak že čo mu može robit.Ale ved uvidim.

0mega

NIE - AK ho naucis, ze je to prijemna skusenost..
dieta citi strach rodica (!)
tak ist tak zlahka na neho.. nazoaj si usetrite tisice eur v buducnosti na zubara.. ak tam bude spravny pristup...

Jessi_1111

no ved ale pred Vianocami by to bolo kazdemu neprijemne. aj ja som bola 22.decembra !!! lebo december je uz take skôr Vianočné Mikulášske...obdobie

ivka333

jajka ja som tam nebola to chodi do školky detsky zubar a robi detom prehliadku a niektore si objednal a niektore nie.

jajka001_

preco by to mal byt stres?
preventivku maju deti dvakrat do roka.
mozno tam nieco videl a objednal ho na kontrolu ci sa mu tam nespravi kaz alebo nieco...preco si sa ho neopytala, co nekomunikujete?

Ivka 1

Jasne Ivka aj ja poznam viac ludi,ktori sa so zubnou kefkou velmi nekamaratia a maju zuby bez kazov. Ja by som zubarovi zavolala a spytala sa ho na to alebo pockaj do decembra.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

K zubarovi bez kazu? - Fórum - ZDRAVIE.sk