fajčenie&rýchly metabolizmus

Príspevok v téme: fajčenie&rýchly metabolizmus
grétuška

ahojte... strašne chcem prestať fajčiť. už som presvedčená, že s tým chcem skoncovať, ale bojím sa, že potom priberiem. je to blbé, ale bojim sa toho. keď prestanem fajčiť, pomalšie mi bude spaľovať a to nechcem, poradíte niečo čím si fajčenie vynahradím? alebo nejaka rada z vlastnej skusenosti? dakujem

akonefajcit

Ak chcete prestať s fajčením odporúčam prihlásiť sa na antinikotínovú terapiu. Ide o bezbolestnú metódu, ktorá nemá žiadne nežiadúce účinky. Účinnosť terapie je až 80%.

Viac info na : www.akonefajcit.sk

tish

samko, mama raz v skole na wc nacapala ciganca ako fajci a este aj drzo pred nou a mama sa mu vysmiala, ze aky je hlupy, ze ona uz vyrastla ale jemu sa to uz nepodari, odvtedy uz na ec fajcit nechodil :D

samko r.

Vieš čo by bolo dobré na odvykanie fajčenia Tisch? Driapanie peria, presne tak ako kedysi! Fajčiť by si nemohla, lebo by si mohla zapáliť perie. Minule taký malý cigáň ako fajčil, tak fajčil. Tak mu hovorím, reku "mladý nefajči, lebo sa ti chytí sopeľ a vybuchne ti hlava"! On hovorí, "ujo, údené mäso viac vydrží". Na to síce on už fajčiť ani nemusel, taký bol čierny.

grétuška

jaaaj keby to bolo také ľahké:) ja som dosť barový typ a keď sa ide do baru, tak to ide samo.... neviem tam nefajčiť, neviem :(

tish

ja ked som prestavala fajcit, tak som skladala zabky z papiera. hlavne ked sme boli sadnut s kamosmi a vacsina fajcila, tak namiesto kazdej cigy som poskladla zabku:D

grétuška

ja som aj začala moja, a chodila som dosť dlho, ale potom som bola chorá a aj nejaké problémy, tak odvtedy sa neviem prinútiť :(

grétuška

šport nemám s kým začať "pestovať".... a čo "absťáky"? raz som sa pokúšala no koniec, bola som veeeľmi zlá. :"-(