Dlhá výdrž=problém ?? chcem počuť názor žien-sex

Príspevok v téme: Dlhá výdrž=problém ?? chcem počuť názor žien-sex
tom332

Zdravím, mám taký menší problém chodím s priateľkou už cez rok a ešte som sa pri nej ani raz neurobil, veľmi ma vzrušuje je to s ňou super ale pri sexe sa vždy urobí behom 5min a keď jej to robím rukou 2-3min ústami tak do 10min. raz som ju urobil krásne :) a za chvíľu že ideme na to znova možno to pomôže sexovali sme cez 20min a neurobil som sa :/. Čo môže byť dôvodom ?,
Ženy prosím vás je lepšie ak sa vám frajer urobí hneď alebo mu to trvá dlho alebo niekedy vôbec :/, mám pocit v poslednej dobe že už ju to ani neštve že sa jej jedná o to že sa urobí ona :/

odpovedam

je v podstate fuk, ako dlho sex trva. Ak sa chlap neurobi prilis rychlo, tak je vsetko ok. Samozrejme za podmienky, ze sa jeden partner snazi druhemu spravit radost. Pises, ze mas s tym problem. Priatelka ti pomaha, ci len caka, ze to zvladnes sam? Venuje sa ti? Je dost aktivna? Pri masturbacii mas tiez problem?

Malo by jej zalezat na tom, aby si mal orgazmus aj ty, ale ak citis, ze si nevies rady, tak chod za lekarom. Mozes mat nejaky zdravotny problem a nevediet o nom.