Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

casto mi je zima

Maoam

Lulu, su take co sa ti po 90 minutach same vypnu, az tak vela to nezerie, asi je to lacnejsie ako vana s horucou vodou

ale tak raz za cas sa chodte vyhriat, baby nesetrite na sebe tak velmi ked to nie je denne!

a mate aspon riadne termonohavice na sebe? dvojo ponoziek a tak? termonohavice co su zvnutra tak fajne mäkkucke a zateplene su super, ja nosim v zime len to! teda doma

Lulu2011

ja sa desim vyuctovania takze vyhrievanie vo vode neprichadza do uvahy, ale tie mam rada teplu tecucu vodu aaach

vyhrievacia deka by sa zisla, bola nedavno v akcii v Lidl, ale to zase zerie elektrinu, ci?

raz bol rozhovor s bezdomovcom, v mraze spal vonku na ulici, ho zobudili a on s usmevom na tvari, ze nie je mu zima, ze si zvykol, klaniam sa a tiez som si vsimla, ze v mrazoch sa zakryvaju igelitom

jankaaaaaaaaa

ja rpeferujem horucu sprchu :D ale to sa musim krotit, lebo budu vysoke ucty za vodu :/ a nieje to najlepsie pre zivotne prostredie takto plytvat vodou..

Lulu2011

jankaaa - aj ja som myslela na to vypchat medzery na oknach

a do sauny by ma nikto nedostal, neznasam horucavy, by som bila do dverí na poplach, proste ziadne extremne teploty

Maoam

vela tekutin je velmi dolezitych, pite horuci caj, c itronadu a POLIEVKY ROBIA ZAZRAKY, pohyb, tekutiny, TEPLE jedlo aspon raz denne a bude to snad lepsie :-)) a mate moznost vyhriat sa vo vani? horuci kupel je tiez fajn

jankaaaaaaaaa

Maoam: asi to bude tym pohybom, toho mam v poslednej dobe fakt malo.. a sauny nemam rada, je mi tam na odpadnutie.. takze mozno mam aj malo tekutin..??
dik za rady :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

casto mi je zima - Fórum - ZDRAVIE.sk