casto mi je zima

jankaaaaaaaaa

Maoam: asi to bude tym pohybom, toho mam v poslednej dobe fakt malo.. a sauny nemam rada, je mi tam na odpadnutie.. takze mozno mam aj malo tekutin..??
dik za rady :)

jankaaaaaaaaa

mikona: nepoznam ich VSETKYCH ale staci mi citat tu na fore, ako niektori ti "zazracni" liecitelia poznaju odpoved na kazdu jednu odpoved, na kazdu jednu chorobu maju nejaky pripravok na predaj, len im staci napisat mail a oni len odporucia jeden a ten isty super zazracny aloe vera gel, ktory ucinkuje na kazdu chorobu od kasla az po rakovinu cez akne a kratkozrakost

Lulu2011

MAoam - pecen mam ok, anemiu som nemala nikdy, mozno tesne zelezo, ale uz mam nakupene vitaminy, podvahu tiez nemam :D ale prekyslenie beriem, lebo jem hovadiny :P najma rozky a malo varenej stravy

mikona

jankaaaaa a ty vieš ako ktorý liečiteľ je odborník a ktorý iba zarába na ľuďoch? ty ich osobne všetkých poznáš? alebo si len tak tipuješ?

jankaaaaaaaaa

u mna bude asi ten problem suvisiet s pohybom. teda ze ho mam malo.. asi zacnem zase chodit peso do mesta a kaslat na mhd a auto :D a idem si zaskakat na svihadle :DD

Maoam

a zabudla som znizenu cinnost stitnej zlazy

okrem toho ak mate nizku vahu na svoju vysku, je to tiez dovod
cize nejakych 175cm a 55kg bude problem a velky, telo ma MALO TUKU