casto mi je zima

martinmlm

A ešte známy policajt mi povedal že si všimol: ak mal vonku službu a sa triasol od zimy tak bolo všetko v poriadku ale ak triašku nemal mohol čakať chorobu. Trasenie je vlastne prirodzená ochrana tela pred zimou.

martinmlm

Aj mne je zima. Je to obličkami. A riešim to tak: už v lete chodím bosý, aj obutý cez rieku, / umyjem si aj nohy aj vyperem obuv, aj psa. A v zime to isté len vo vani. A treba pri tom silno kričať:-) . Ďalej snehová guľovačka do bezvedomia tiež pomáha. A jesť prírodné vitamíny, ovocie zeleninu u nás rastúcu nie v afrike. poprípade koncentrat z nich

Joo Ke

aj mne je stale zima ,hlavne v tomto obdoby predpokladam ,ze nemam nic znizene ani nic ...........he ........ vsetko je tak ,ako ma byt ,akurat sa neviem zahriat ........ asi sa prestahujem do El Azizii

Delissa23

Ja mám presne rovnaký problém. Tuku v tele mám si myslím dosť, tlak v norme a aj napriek tomu stále mrznem. Ale ja som z toho už zúfalá asi také 2 roky. To, že mám večne studené a až fialové ruky a nohy som si zvykla, ale najnovšie už asi taký rok mám dokonca fialové pery a vyzerám doslova ako mrtva :). Naobliekaná som dosť, ginko nepomáha, ja už neviem čo viac robiť. Ak má niekto akúkoľvek radu len poteší.