casto mi je zima

abrhplus

AJ CHUDOKRVNá MOžEš BYT.JA SOM TAKá ISTá DRUHýM JE TEPLO MNE VžDY ZIMADOKONCA AJ VLETE SA MI TO STáVA.

JA V HORUCOM LETE SPíM S DVOMA PAPLONMI A HRUBOU DEKOU POD TýM EšTE.

User_37597

aj ja mrznem...mam miernu nadvahu.som uz dva tyzdne naobliekana.nosim 2 ponozky,hrube rifle,elastaky pod ne,tricko mikina bunda a na nohy mi je tak ci tak zima a o rukach ani nehovorim.tie mam total zmrznute.uz si nerobim caj z chuti ale pre to lebo je horuci a mozem si aspon ohriat ruky.

jankaaaaaaaaa

lulu: ja zimnu bundu nosim uz asi dva tyzdne, silonky pod nohavice, 2-3ponozky.. a aj tak mi je zima..
velmi malo tuku nemam, podla BMI som na hranici medzi podvahou a normalnou vahou, ale tuku mam dost
malo cervenych krviniek nemam, tlak mam okolo 110/70 ale to nizky nieje

Ivka 1

Krvný obraz je v poriadku? Nemáš málo červených krviniek. Medzi nízkym tlakom a nedostatkom červených krviniek je veľmi úzka spojitosť.

Lulu2011

ja som tiez zimomriva a desim sa ozajstnej zimy, uz dnes som mala zimnu vetrovku, sal, cizmy a triasla som sa vonku ako osika, neznasam vrstvenie, ale v zim emi nic ine ako lyziarske nohavice a aspon 2-3 svetre pod zimnou vetrovkou neostava

asi malo energie v tele, slaby krvny obeh

bibba

ja mam nizky tlak. tiez mi je casto zima. aj z nevyspatosti mi byva zima. minule som mala tlak ze 80-51... to uz bolo fakt moc uz aj na mna.....