Zabíja sex lásku???

jasmine

tak asi som nemala chlapov dobre odhadnutych a teraz naozaj viem ze ma moj priatel lubi....vcera sme prezili krasny den a jeho skutky nasvecovali vsetkemu...dakujem=)uz sa budem snazit nepochybovat

filozof

ononaspriklad krestanstvo povazuje za sex co upevnuje manzelstvo a to aj bez ucelu tvorit potomkov, vtedy je to len o spojeni dvoch ludi, a o upevneni lasky, ak milujes je sex iny ako ked osobu nemilujes....takze asi tak... ale ak podvedies sexom, vtdy rozbija...

moniqa87

Rubi, ja som to myslela v tom pripade, ze by sa aj k sebe hodili, len by sa zamerali na sex a na tom by to aj krachlo, lebo by sa inak nepoznali, alebo by sa potom pomalicky spoznavali a nevylucujem, ze by zistili, ze sa k sebe nehodia

Rubi

Hm lenze ked zistia ti dvaja ze sa k sebe vobec nehodia tak ako to chces napravat?A skoda je to ze tak ako ancalaruca pise ze takto sa ludia beru a potom su rozvody.Ja si tiez myslim ze toho partnera musim dokonale poznat a az potom pride na rad sex aspon ja sa tym tak riadim.Musim byt s partnerom dokonale zladena a potom mozme prejst na dalsi level.

moniqa87

ancalaruca, samozrejme, ze ked sa to presne neodhadne sa stava presne to co hovoris, ale podla mna sa to aj potom da dat do poriadku, sice velmi tazko a malokomu sa to podari, ale da sa to, len netreba rezignovat a to z oboch stran, musia chciet obaja, no nie?

ancalaruca

No ano ale ked sa odhadne ta chvila zle tak to moze vztahu velmi uskodit ked este ta laska nebola dostatocne zrela potom sa ten partner zacne zameriavat hlavne na sex.Poznam vela takych pripadov.V momente ked dvaja zacnu spolu spavat tak sa prestavaju spoznavat po inej nez sexualnej stranke a ked to spravia prilis skoro tak malo o sebe vedia.Sex ich opanta maju pocit ze im je spolu skvele a ked im to zacne v sexe skripat vtedy casto zistia ze ich drzal pokope len sex ze sa vlastne k sebe vobec nehodia.A takto vznikaju rozvody pre tzv. neprekonatelne rozdiely.Poznate ten pojem ze?